Topluluk - Workcube Networg Topluluk Anlayışı
Workcube Networg Topluluk Anlayışı

Workcube; çalışanları, iş ortakları, müşterileri, kullanıcıları ve gönüllüleriyle büyük bir topluluk.

Kullanıcı, geliştirimci, Workcube hizmetleri veya tamamlayıcı hizmet sağlayıcı kimliğinizle, Workcube’ü tanıyor, biliyor, uzmanlıklarınızı ve deneyimlerinizi topluluğun tüm üyeleri ile paylaşmak istiyorsanız siz de topluluk üyesi olmak için hemen başvurabilirsiniz.

Workcube ekosistemde yer alan tüm iş ortaklarına uzmanlıklarına göre arama yaparak merak ettiğiniz konularda soru sormak veya ihtiyaç duyduğunuz hizmetlerle ilgili bilgi almak için topluluk üyeleri ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. 

İhtiyacınıza, aradığınız yetkinliğe, deneyime veya sektörünüze göre arama yapın, sizin için en doğru Workcube Topluluk üyelerine ulaşın. İş Ortaklarımız

Topluluk profilinizi oluşturun, kendinizi, işinizi anlatın.

Stratejik, fonksiyonel, teknik veya sektörel uzmanlıklarınızı tanımlayın.

Düzenli içerik yayınlarınız ile uzmanlığınızı konuşturun.

Sorulara cevap vererek listelerde üst sıralara çıkın.

Aday müşteriler anında sizi bulsun.

Müşterileriniz, hizmetlerinizi değerlendirsin ve yorumlasın, reputasyonunuz artsın.

Neden Workcube Topluluğunda Olmalıyım?

Güçlü Online Platform

Topluluk sayfalarında profilinizi yaratıp uzmanlıklarınızı gösterirsiniz. Online ortamda tüm topluluk üyeleri ile iletişim kurar, deneyim, blog içerikleri ve know-how paylaşırsınız.

Etkinlikler&Toplantılar

Workcube tarafından topluluk üyelerine özel düzenlenecek happy hourlar, seminerler, kahvaltı toplantıları gibi etkinliklerden haberdar olur gerçek ortamda da topluluk üyeleri ile işbirliği ve iletişim geliştirir dahası kendinizi geliştirirsiniz.

Eğitimler

Workcube tarafından gerçekleştirilen ücretsiz eğitimlerden haberdar olur, ücretli eğitimlerden de topluluk üyelerine özel indirimlerden faydalanırsınız.

Workcube Web Sitesinden Tanıtım Desteği

Topluluk platformumuz Workcube web sitesinin ayrılmaz bir parçası. İşinizi, projelerinizi, deneyiminizi anlattığınızda bilgi, ilgi, hizmet ihtiyacı içerisinde olan tüm potansiyel ve kullanıcı müşteriler doğrudan size ulaşabilecek.

Sosyal Medya Desteği

Workcube topluluk üyeleri tarafından geliştirilen tüm kaliteli içerikler, makaleler, kullanım yardımı püfleri, soru ve cevaplar Workcube sosyal medya hesaplarından tüm takipçilerimize duyurulur. Siz yeter ki bilginizi en güzel şekilde paylaşın, onu yaymak bizim işimiz.

Ofis Desteği

Workcube’un bir Starbucks atmosferindeki kafesi, çalışma deskleri, eğitim salonu, toplantı odaları Workcube etrafında iş örgütlemek isteyen ancak ofis ihtiyacı içerisinde olan topluluk üyelerine her zaman açık. Çay- kahve bedava. Sınırsız internet erişimi emrinizde. İş planınızı paylaştığınızda dilerseniz Workcube’u ofis adresiniz olarak göstermeniz de mümkün.

İşbirliği

Workcube topluluğunda yer alan tüm kişi ve kurumlar kapsamlı veya özel ihtiyaçlara sahip belli projelerde bir araya gelerek bir takım oluşturup Workcube müşterilerine katma değeri yüksek hizmetler üretebilirler. Bir topluluk üyesi satarken diğeri projelendirebilir, bir diğeri geliştirim konusunda hizmet üretirken topluluk üyesi bir danışman dijital dönüşüm sürecinde müşterinin baş destekçisi olabilir. İşbirliği yapan topluluk üyelerimiz ortak projelerinde Workcube Project Portali ve Workcube ofisini gerçek ve sanal ortamda bir arada iş yapmak için kullanabilirler.

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.