Topluluk - Workcube Topluluğunun Bir Üyesi Olmak Size Ne Kazandıracak?
Workcube Topluluğunun Bir Üyesi Olmak Size Ne Kazandıracak?

Workcube topluluğunun bir üyesi olmak için öncelikle ön başvuru formunu doldurmanızı rica ediyoruz. Formda kendinizi, işinizi, Workcube ve/veya profesyonel hizmetleriniz konusundaki deneyimlerinizi bizimle paylaşın.

Workcube Kullanıcıları - Workcube’unuzu daha verimli ve sağlıklı kullanma konusunda destek alın.

Bir kullanıcı olarak toplulukta yer aldığınızda diğer kullanıcılar ve yetkin Workcube iş ortakları ile düzenli iletişimde olacak, kullandığınız Workcube sistemini daha verimli kılmak, aradığınız hizmet sağlayıcılara ulaşmak, problemlerinizde danışmak, sorularınıza cevap bulmak için geniş bir destekleyici ağa kavuşacaksınız. Siz de bilginizi topluluğun diğer üyeleri ile paylaşacak büyük bir ailenin parçası olacaksınız.

Workcube İş Ortakları  – Uzmanlığınızı ortaya koyun, bir adım öne çıkın.

Workcube lisans ve ek hizmetlerini satın almak isteyen potansiyel ve var olan müşterilerimiz, profilinizde tanımladığınız yetkinliklerinizi, deneyimlerinizi, blog içeriklerinizi ve örnek proje bilgilerinizi görerek Workcube konusundaki uzmanlığınızdan emin olacak ve sizinle hızla iletişim kurabilecek. Yayınladığınız içerikler, sorulan sorulara verdiğiniz cevaplar sizi listelerin üst sıralarına taşıyacak, farkınızı ortaya koyacak ve Workcube topluluğunun temel yönlendiricilerinden biri olacaksınız. Burası gerçek bir paylaşım alanı ve deneyimini bilgisini en çok paylaşan en çok kazanan olacak.

Danışmanlar – İşinizi Workcube topluluğuna tanıtın.

Workcube ekosisteminde, şirketlerinin, çalışanlarının, bayi ve tedarikçilerinin ihtiyaçları, eğitimleri ve gelişimleri için bilgi ve çözüm arayışında olan yüzlerce küçük, orta ve büyük ölçekli işletme var. Workcube topluluğu sunduğunuz hizmetlere ihtiyaç duyan bu kitleye ulaşmanız için size en güzel fırsatı sunacak.

Yönetim danışmanı, İK danışmanı, IT danışmanı, Finans danışmanı, Mali müşavir, denetmen ve dahası hangi alanda olursanız olun, Workcube topluluğuna bilginiz ve deneyiminizle yaptığınız her katkı, kurumlara yönelik danışmanlık hizmetlerinizi en kolay yoldan hedef kitlenize ulaştırmanın yolunu açacak.

Geliştiriciler- Workcube üzerinde kendi ürününüzü geliştirin.

Workcube açık kaynak kodlu mimarisi ile Workcube geliştirimlerinde derinleşmek isteyen veya Workcube üzerinde yeni ürün geliştirimine odaklanmış geliştirimciler için mükemmel bir geliştirim platformu sunuyor.

İsterseniz Workcube’e yeni fonksiyonlar ekleyin, ister add-on ürünler geliştirin isterseniz Workcube’u uzmanlık alanınızdaki sektörlere göre dikeyleştirin ve yepyeni ürünler yaratın. Workcube topluluğundaki geliştirimciler birbirleri ile Workcube topluluğu çatısı altında deneyimlerini, kod problemlerini, best practice’lerini paylaşıyor. Proje bazlı iş ortaklıkları ile Workcube müşterilerine yepyeni çözümler ve hizmet üretiyor. 

Nasıl Başvurursunuz?

Workcube topluluğunun bir üyesi olmak için öncelikle TOPLULUĞA KATIL formunu doldurmanızı rica ediyoruz. Formda kendinizi, işinizi, Workcube ve/veya profesyonel hizmetleriniz konusundaki deneyimlerinizi bizimle paylaşın.

Ön incelemenin ardından topluluk profiliniz tarafımızdan açılacak ve sizi kendinizle ilgili daha geniş bilgi verebileceğiniz profil sayfanıza eriştireceğiz. Stratejik, fonksiyonel, teknik veya sektörel deneyimlerinizin yer alacağı profilinizle birlikte topluluk listesinde yer alarak, topluluğun bir parçası haline geleceksiniz.

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.