Topluluk - Neden Workcube İş Ortağı Olmalısınız?
Neden Workcube İş Ortağı Olmalısınız?

Kazanan - kazandıran Workcube ekosisteminde yer alın Workcube ürün, hizmet ve çözümlerinin satışında, geliştirilmesinde ve uygulanmasında müşteri, iş ortağı ve Workcube üçgeninde tüm tarafların kazandığı bir sisteme dahil olun.

Bulutların Üstüne Birlikte Çıkalım

Yenilenen teknolojimiz ve yepyeni ürünümüz Workcube Ctalyst ile dünyanın en hızlı ve kolay implemente edilebilen ERP uygulaması olma vizyonuyla yola çıktık. Hedefimiz önümüzdeki 5 yıl içerisinde birkaç milyon kullanıcılı bir topluluk haline gelmek. Hızla büyüyen bu ekosistemin yaratacağı potansiyeli ve fırsatları bizimle birlikte hayal etmenizi, bu başarıya ortak olmanızı istiyoruz.

“Dijital Transformasyon”un Katalizörü Olun

Tüm dünyada teknolojik dönüşümün adı artık dijital transformasyon. Araştırmalar Dijital Transformasyon pazarının 2021 itibarıyle 392 milyar Dolar’lık bir hacme ulaşacağını öngörüyor.

Workcube hem ürün hem de ürün etrafında sunduğu hizmetleri ile işletmelerin dijital transformasyonunda aktif rol alıyor. Siz de Workcube İş Ortağı olarak işinizin yönünü dijital transformasyona çevirebilirsiniz. Workcube Catalyst’i en iyi şekilde öğrenerek yepyeni bir iş alanına kavuşur ve teknolojik dönüşümün katalizörü olursunuz.

Workcube İş Ortaklığı ekosisteminde mali müşavir, IT danışmanı, ERP/CRM danışmanı, yönetim danışmanı, IK danışmanı, yazılım geliştimcileri, teknik servisler, platform sağlayıcılar, sektör danışmanları gibi çok farklı iş kollarından kişi ve kurumlar bulunur.

Dikeyde ve Yatayda Hızla Büyüyen Kazanan - Kazandıran Workcube Ekosisteminde Yerinizi Alın

Workcube’de, referans olmaktan tamamlayıcı hizmetlere, satıştan satış sonrası desteğe kadar çok farklı alanlarda iş birliği ve iş ortaklığı imkanı vardır. Bir iş ortağı bir projede sadece referral partner iken diğerinde satış ve proje sürecinin tamamını yönetmeye aday olabilir. Bunun için hiçbir kısıtlama yoktur. Workcube iş ortakları Workcube Catalyst ürünlerini satar, uygular, özelleştirir, geliştirir, dikeyleştirir, kendi işine, deneyimine, networküne göre bunların hepsini veya bir kaçını bir arada yürütebilir.Tavsiye et kazan

Sat kazan

Yap kazan

Geliştir kazan

Destekle kazan

Entegre et kazan

İnsan kaynağı sağla kazan

Yeni Gelirler

Workcube iş ortakları hem Workcube ürünlerinin satışından elde ettikleri lisans gelirlerine hem de Workcube etrafında sundukları hizmet gelirlerine bir arada sahip olur. Varolan işlerinize yeni gelir alanları açar veya yepyeni bir girişim başlatmak için ihtiyaç duyduğunuz ürün, hizmet, yeterlilik ve know-how’a tekelden kavuşursunuz. 

Yeni Yetkinlikler

Workcube iş ortaklığı programı, güçlü sınıf ve dijital eğitimleri ile Workcube etrafında başarılı ve karlı bir iş inşa etmenize olanak sağlar. Ayrıca sunduğu araç ve metodolojilerle projelerinizi en iyi şekilde geliştirmenize ve yönetmenize imkan tanır.

Yeni Hizmetler

Workcube iş ortakları Workcube Catalyst ürünlerini satar, uygular, özelleştirir, geliştirir, dikeyleştirir, kendi işine, deneyimine, networküne göre bunların hepsini veya bir kaçını bir arada yürütebilir bu sayede işine yepyeni hizmet alanları ekler.    

Yeni Müşteriler

Workcube İş Ortaklığı programı kapsamında iş ortaklarımıza çok güçlü pazarlama destekleri, potansiyel alıcılarla iletişim ve etkileşim ortamları sunarız. Workcube ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde tanıtır, iş otaklarımızla ortak etkinlikler düzenler, oluşan fırsatları doğrudan iş ortaklarımızla paylaşırız.

Yeni Ürünler

İş ortaklarımız, Workcube’un açık kaynak kodu üzerinde yepyeni ürünler geliştirebilirler. Sektörel, fonksiyonel veya teknik olarak (e-devlet veya 3 parti uygulama entegrasyonları gibi)  odaklanmak istedikleri alanlarda geliştirdikleri ürünler, araçlar için özel tanıtım, geliştirim, eğitim desteklerine, lisans gelirlerine, dahası Workcube networku üzerinden güçlü bir satış partner ağına sahip olurlar.

Yeni Pazarlar

Workcube bugüne kadar 30’un üzerinde farklı sektörden ve Türkiye’nin her yerinden küçük orta ve büyük ölçekli işletmelerde başarı hikayelerine sahiptir. Workcube iş otaklığı programına dahil olduğunuzda bu sektörlerdeki veya müşteri segmentlerindeki iyi örnek ve uygulamalar sizin için de yepyeni pazarların kapısını açar.

Yeni İşbirlikleri

Tüm Workcube iş ortakları bir ailenin parçasıdır. Workcube İş Ortaklığı Programına katılan kişi veya kurumlar tüm Workcube ekosisteminin gücünü arkalarında hissederler. Workcube, iş ortaklarının birbirleriyle işbirliği yapmasını, yetkinlikleri doğrultusunda ortak projeler geliştirmesini destekler.

Gelin birlikte kazanalım, iş ortaklığı programımızın size katacaklarını detaylıca konuşalım.

İş ortaklığı programımızın size katacaklarını öğrenmek ve detaylı bilgi almak için formu doldurarak, bize iletmeniz yeterli.

BAŞVURU FORMU


     

Workcube İş Ortağı Olmanız İçin 10 Gerçekçi Neden?
Çözüm Ortaklarının Yazılım Tedarikçilerinde Araması Gereken 6 Temel Özellik

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.