İş Ortağı - Yunus ÖZAY - Geliştirici Eğitimleri Lideri
Yunus ÖZAY - Geliştirici Eğitimleri Lideri


"Geçtiğimiz 15 yılda Workcube'de çok sayıda kurumsal dönüşüm projesinde yazılımcı, danışman ve yönetici olarak çalıştım. Alternatif ürün ve çözümleri inceleme şansı buldum. İlk günden beri Workcube'ün içinde olan birisi olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim; bütüncül bir iş tasarımı, inanılmaz kolay bir geliştirim ortamı ve güçlü bir teknolojiye sahibiz. Javanın gücünü ColdFusion'un kolaylığıyla birleştirmek muhteşem bir imkan sağlıyor geliştiricilere.”

İş Tecrübesi

15+ Yıl

Özgeçmiş

1981 yılında İstanbul'da doğdu. Bilgisayar merakı onu teknik lisede bilgisayar bölümüne götürdü ve Ankara Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı'ndan mezun olur olmaz Workcube'e girdi. Workcube'un 3. çalışanı oldu. Sırasıyla Workcube'un ilk sürümünden başlayarak tüm sürümlerinde çalıştı. Arayüz Geliştiricisi, Yazılım Uzmanı, İK Uygulamaları Kıdemli Yazılımcı, Performans Sorumlusu, Standartlar ve Kaliteden Sorumlu Yönetici, Yazılım Geliştirim Bölüm Yöneticisi, Teknolojiden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi, Yönetim Kurulu Üyesi olmak üzere her pozisyonda çalıştı. Workcube adına ABD'de Adobe Konferanslarına ve ColdFusion Topluluğu ile yapılan çalışmalara katıldı. Çok sayıda Workcube Geliştirim eğitimi planladı ve eğitimler verdi. Birçok Üniversite'de ve gelişim klübünde düzenlenen seminerlere konuşmacı olarak katıldı.

2014 yılından beri Bağımsız Teknoloji Danışmanı, Geliştirici ve Workcube Gönüllüsü olarak çalışmalar yapmaktadır. 2017 Ekim ayından itibaren Workcube Topluluğu'nun geliştirici ekosisteminin genişlemesi görevini üstlendi. 

İş Uzmanlığı

İş Süreçleri ve Teknoloji Yönetimi ve Eğitimi

Workcube Uzmanlığı

Catalyst Framework, ERP, CRM, HR, PMS; PAM, CMS, Intranet

Teknik Uzmanlık

İleri Seviye CFML, SQL, JS, HTML5, CSS, Java

Sektörel Deneyimler

Perakende, Hizmet, Üretim ve Ticaret

ERP Projeleri

  • Assist Özel Eğitim Kurumları/Doğa Koleji - Kariyer Takip ve e-Sözleşme Ürün Geliştirme
  • Has özel Eğitim Kuurmları - Kariyer Takip ve e-Sözleşme Ürün Geliştirme
  • Tesan İletişim - Depo Yönetim Sistemi Geliştirme
  • BRF Organizasyon - Merch Analiz Sistemi Geliştirme

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.