İş Ortağı - Tuna TAKMAZ - Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
Tuna TAKMAZ - Serbest Muhasebeci Mali Müşavir


En kötü sistem, sistemsizlikten iyidir. İşe yaramayan sistem yoktur, kullanılmayan sistem vardır. Bunlar çalışma hatayında ERP veya iş süreçlerini tasarlarken bakış açısını oluşturmuştur. 

İş Tecrübesi

15+ Yıl

Özgeçmiş

1979 yılında Kırşehir'de doğdu. 3 yıl Avcılar Ticaret Meslek Lisesi, 2 Yıl Trakya Üniversitesi Tekirdağ Meslek Yüksek Okulu Muhasebe Bölümü ve sonrasında dikey geçiş yaparak AÖF İşletme bölümünü bitirdi. 1997 yılından bu yana Muhasebe ve Finans üzerine hem Muhasebe ofisinde hem de şirketlerde çalışarak tecrübesini güçlendirdi.

Çalıştığı firmalarda ERP yazılımın önemini bilerek ERP sistemleri üzerinde iş süreçlerinin geliştirilmesinde proje liderliği yaptı. Beraberinde sorumlu olduğu departmanlarda ERP kullanımını arttırdı. Gerçekleştirdiği süreç tasarımlarıyla iş kalitesini ve zaman yönetimini gerçekleştirdi. 2016 yılı itibari ile Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatını alarak mesleğindeki yeterliliğini belgelemiş oldu.

İş Uzmanlığı

Muhasebe ve Finans süreçleri ERP entegrasyonu, ERP geliştirme Proje liderliği, Bütçe, Maliyet ve KAR/ZARAR departman bazlı analiz çalışmaları.

Workcube Uzmanlığı

ERP Finans, ERP Satış Dağıtım, CRM, PAM, HR

Sektörel Deneyimler

Otomotiv, Tekstil Kimyasalları, Binan Otomasyon, Mali Müşavirlik, Havalandırma ve nemlendirme sistemleri, Yurtdışı projeler.

Projeler

  • Entegre Satek AŞ. – Kar/Zarar analizi için Workcube alt yapısının ve iş süreçlerinin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi projesini tamamladı.

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.