İş Ortağı - Öznur TEKİN - Proje Yöneticisi
Öznur TEKİN - Proje Yöneticisi


Bugün birçok şirketin temel sorunu faaliyetlerini gerçek zamnlı izleyecek ve kararlar alacak bir sisteme sahip olmamasıdır. Bütçe altında mali disiplin, aktivite bazlı maliyet ve karlılık yönetimi yapmak isteyen işletmelerde Workcube başarıyla çalışmaktadır.

İş Tecrübesi

25+ Yıl

Özgeçmiş

1975 yılında Sakarya’ da doğdu. Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünü bitirdi.  18 yaşında üniversite hayatıyla birlikte çalışma hayatına başladı. Muhasebe bürosunda mali işler çalışmalarının temelini attı ve mesleki hayatına Muhasebe – Mali işler alanında devam etmeye karar verdi. Telekomünikasyon ve İnşaat sektörlerinde uzun yıllar çalıştı. Mali İşler alanında çalışırken beraberinde şirketlerin ERP projelerinde aktif olarak yer aldı. Son olarak inşaat sektöründe faliyet gösteren büyük ölçekli bir firmada Finansal Kontrolör ve Raporlama Müdürü olarak çalıştı, aynı firmada eş zamanlı olarak Workcube ERP proje yöneticiliği ve implementasyon sürecinde danışmanlık yaptı. 

1994 yılından beri Oracle, SAP, Hyperion, JD Edwards ve Workcube ERP projelerinde proje yöneticisi ve danışman olarak aktif olarak yer almıştır. Halen, Workcube iş ortaklığı programı kapsamında farklı sektörlerde uygulamaya alınan Workcube Catalyst implementasyon sürecinde aktif rol almaya devam etmektedir.

Son yıllarda ayrıca mali işler denetim, kontrol ve finansal raporlama alanlarında danışmanlık da vermektedir.

İş Uzmanlığı

ERP Proje yönetimi ve Danışmanlığı, Mali İşler Denetim, Kontrol, Raporlama ve Uluslararası Standartlarda Uyarlama, Mesleki ve Proje eğitimleri, Mali İşler Proje Yönetimi.

Workcube Uzmanlığı

ERP Finans - Muhasebe, ERP Satış Dağıtım, ERP Üretim Planlama - Üretim, HR, PAM, PMS

Sektörel Deneyimler

Telekomünikasyon, İnşaat-Taahhüt, Gıda, Tekstil, Havacılık İşletme, Hizmet (İş gücü destek, transfer işletmeciliği, tarihi evrak restorasyonu...)

Projeler

  • Tav Havalimanları A.Ş. – Oracle ERP projesi – Mali İşler Finans implementasyonu
  • Telsim Mobil Telekomünikasyon A.Ş. – SAP ERP projesi – Mali İşler Finans implementasyonu
  • Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. – SAP – Hyperion Raporlama projesi implementasyonu
  • TTNET A.Ş. – SAP – IFRS raporlama projesi uygulamaları
  • 77 İnşaat A.Ş. – Seventy Seven İnternational – 77 Construction USA – Workcube ERP – Proje yöneticiliği – Uçtan uca tüm modüllerin implementasyonu
  • İlhan&Duman Avukatlık Ortaklığı - Workcube ERP – Proje yöneticiliği – Uçtan uca tüm modüllerin implementasyonu
  • YK Holding Yatırım A.Ş. (Grup şirketlerinin tamamı) – Workcube ERP – Proje yöneticiliği – Uçtan uca tüm modüllerin implementasyonu

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.