İş Ortağı - Özlem AÇIKEL - MENA Bölge Yöneticisi
Özlem AÇIKEL - MENA Bölge Yöneticisi


Dijitalleşme rekabeti, pazarı, iş yapış biçimlerini köklü biçimde değiştiriyor. Dijital dönüşüm bir proje değil, bir yolculuk. Workcube ürün ve teknolojisi, özgün metodolojileri ve ekosistemindeki kıymetli oyuncularıyla bu yolculukta en iyi yol arkadaşınız olmaya aday.

İş Tecrübesi

20+ Yıl

Özgeçmiş

İzmir’de doğan ve ilk, orta, lise eğitimini İzmir’de tamamlayan Özlem Turhan İstanbul Ü. İşletme Fakültesi İngilizce İşletme Bölümü mezunudur. Mezuniyetinin ardından London NewHam College’de Marketing Eğitimi aldı. 1994'den itibaren kurucu olarak reklam ve pazarlama iletişimi ajansı Fora İletişim'de Ajans Başkan Yardımcılığı ve Başkanlık görevlerini sürdürdü. 2005 – 2006 yılları arasında Fora İletişim bünyesinde yayınlanan Anneyiz.biz Dergi’nin imtiyaz sahipliğini yaptı. Uzun yıllar işletmelere stratejik pazarlama iletişimi konusunda danışmanlık hizmeti sundu.

2001 yılından itibaren Workcube'ün kuruluşunda yer aldı. Workcube'de marketing faaliyetleri, insan kaynakları, uluslararası ilişkiler, iş ortaklığı programının yapılandırılması konularına liderlik etti. Yönetim kurulu üyesi olarak satış, iş geliştirme, iş ortaklığı ve İK takımlarından sorumlu oldu. Halen Workcube Türkiye Resmi Dağıtıcısı Katalizör Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.'de Mena Bölge Yöneticisi olarak çalışmaya devam eden Özlem Açıkel Turhan, 3 çocuk annesi ve KAGİDER (Kadın Girişimciler Derneği) üyesidir.

İş Uzmanlığı

Pazarlama İletişimi, Dijital Pazarlama, Stratejik Yönetim, Girişimcilik

Workcube Uzmanlığı

CRM, B2B, B2C, Eğitim Yönetimi, CMS

Sektörel Deneyimler

Eğitim, Reklam, IT

Projeler

  • Workcube - Turkcell İş Ortaklığı İle İHKİB Uluslararası Pazaryeri ve Tedarik Değer Zinciri Projesinin hayata geçirilmesi
  • Workcube Satış Süreçlerinin Tasarımı ve Optimizasyonu
  • Workcube İş Ortaklığı Programının hayata geçirilmesi

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.