İş Ortağı - Özer Battal - İş Geliştirme Lideri
Özer Battal - İş Geliştirme Lideri


Workcube, Türkiye'nin en eksiksiz, açık ve entegre yazılım çözümlerini sunar. Şirketinizin büyüklüğü ne olursa olsun işinizdeki başarı için Workcube Catalyst All in One en uygun platformdur.

İş Tecrübesi

30+ Yıl

Özgeçmiş

Hukuk Fakültesi ve Uluslararası Dış Ticaret bölümlerini okuyarak İstanbul Üniversitesi’nden mezun oldu. BT sektöründeki deneyimi ve hukuki bilgileri nedeniyle 1988'den beri Türkiye'de asgari çabayla iş yapmak isteyen birçok küresel müşteriye yardımcı oldu.

Distribütörler aracılığıyla veya doğrudan yerel pazara girmek isteyen çeşitli ABD, Çin (TWN ve HKG dahil) ve Japon BT markaları ve şirketleriyle çalıştı. 30 yılı aşkın süren kariyerinde, önce Ürün Müdürü, sonra Pazarlama Müdürü ve Satış Müdürü olarak BT, Telekom ve ISV sektörlerinde çalıştı.

HP, Digital, Compaq, IBM, Microsoft, Sun, Philips, Epson ve diğer birçok markayı dağıtan Arena'da (www.arena.com.tr) çalıştı. DELL markası için Türkiye'de dağıtım yapan Meteksan Sistem'de çalıştı.

Türkiye'de dağıtım alanında ve ekonomik krizlerle marjların azalması Özer'in zayıf ve ortalama, düşük maliyetli operasyonlar kurma ve yönetme, riskleri koruma ve Türkiye'de karlı bir büyüme sürdürme becerilerine katkıda bulunmuştur.

Kurumsal şirketler, hükümet ve kamu kuruluşları, distribütörler ve satış kanalları dahil, Bilgi teknolojisi ürün ve hizmetlerinin tüm alanlarında derin bilgi ve satış veya pazarlama deneyimine sahiptir.

İş Uzmanlığı

İş Geliştirme, Satış, Pazarlama, Kanal Yönetimi, Proje Yönetimi, Denetim

Teknik Uzmanlık

Veri Tabanı Tasarımı ve Yönetimi, Web Programlama, İşletim Sistemi Yönetimi

Sektörel Deneyimler

IT, Elektronik, Makine, Perakende, Grup Firmalar (Holding), Bilişim, Üretim, Ödeme Sistemleri

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.