İş Ortağı - Osman KÜÇÜKSÖNMEZ - Uzman Satıcı&Proje Yöneticisi
Osman KÜÇÜKSÖNMEZ - Uzman Satıcı&Proje Yöneticisi


ERP projeleri oldukça geniş kapsamlı, ve süreçlere göre görece uzun süre alacak ve yüksek maliyet gerektiren stratejik bir kurumsal yatırımdır. Böyle yatırımların plansız bir şekilde yürütülmeye çalışılması büyük israfa neden olabilmektedir. Kurumların stratejik yatırımlarının da uluslararası standartlarda en iyi bilgi birikimi ile yönetişim modelleri altında takip ve idare edilmesi önem taşımaktadır.

İş Tecrübesi

10+ Yıl

Özgeçmiş

Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamladı.

2005 yılından bu yana yazılım ve eğitim alanında birden fazla şirketin kurulumu ve yönetici partnerliğini yapmıştır. Türkiye’de alanında en büyük yazılım projelerinin de olduğu 30’den fazla projeyi başarıyla tamamlamıştır.

TÜBİTAK, Ford Otosan, B/S/H, MKEK, Denizbank, Tav İzmir Havalimanları, AFAD, EÜAŞ, TAI, TUİK,  Kale Holding, KUZKA, SASA, FIBA Kapital, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Yeşilay, TMO, TSE, Rönesans Endüstri, PTT gibi birçok kamu ve özel sektör kuruluşuna proje yönetimi, program yönetimi, iş analizi, süreç analizi, çevik proje yönetimi gibi alanlarda eğitim ve danışmanlık yapmış, teknik seminer ve toplantılarda konuşmacı olarak yer almıştır.

İş Uzmanlığı

Stratejik Yönetim, Re-Organizasyon, Optimizasyon, Süreç Yönetimi, Proje Yönetimi, Program Yönetimi, Proje Yönetim, Proje Yönetim Ofis Kurulumu, Proje Yönetim Sistem Kurulumu, Kalite Yönetim Sistemi Kurulumu

Workcube Uzmanlığı

Workcube’ün tüm modülleri; BPM, ERP FA, ERP SD, ERP MM, CRM, HR, PAM, PMS. 

Sektörel Deneyimler

Perakendecilik, IT, Makine, İnşaat-Taahhüt, Gıda, Dağıtım, Kimya, Enerji, Kamu

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.