İş Ortağı - Ömer TURHAN - Topluluk Lideri
Ömer TURHAN - Topluluk Lideri


Workcube bir işletmenin çalışanlarını, müşterilerini ve tedarikçileri gerçek zamanlı bir araya getiren iş, işbirliği ve iletişim platformudur. ERP, CRM, HR ve diğerleri Workcube'e gelirken ara duraklardır. Workcube bir yazılım değildir bir iş modelidir!

İş Tecrübesi

30+ Yıl

Özgeçmiş

1970 yılında Elazığ'da doğdu. Kimya Mühendisliği ve Sinema TV bölümlerini okuyarak İstanbul Üniversitesinden mezun oldu. 20 yaşında öğrenciyken başladığı girişimcilik serüveni Yönetim Sistemleri ve Kimya-Metalurji alanlarında yoğunlaştı. Workcube yazılımlarının geliştirilmesi sürecinde çok sayıda Ar-Ge projesi yönetti ve analiz, kodlama, test, arayüz tasarımında çalıştı. Yüzlerce işletmede süreç iyileştirme ve Workcube yerleştirme projesinde çalıştı.

Organik maddelerin gazlaştırılması ve sıvılaştırılması ile sentetik yakıt üretimi, Demir, Krom, Kobalt, Nikel gibi metalerin indirgenmesi ve plazma enerjisi ile ergitme, Tarımsal atıklardan enerji ve biyo-karbon, üretimi Ar-Ge projelerine liderlik etti ve bu teknolojileri endüstriyel ölçeğe taşıdı. Halen Workcube için W3C NoCode (Kod bilmeyenlerin iş yazılımı geliştirebilmesi amacıyla tasarlanan internet tabanlı uygulama), QPIC-R (İşletmelerin dijital dönüşüme hazırlamak için analiz ve tasarım uygulaması), ProcessNow (Süreç Tasarım ve Yönetim Aracı) projelerinin liderliğini yapıyor. Workcube topluluğun gelişimi için çalışmalara devam ediyor.

İş Uzmanlığı

Stratejik Yönetim, Re-Organizasyon, Optimizasyon, Pazarlama İletişimi, Proje Yönetimi

Workcube Uzmanlığı

BPM, ERP FA, ERP SD, ERP MM, CRM, HR, PAM, PMS

Teknik Uzmanlık

Veri Tabanı Tasarımı, Arayüz Tasarımı, Web Programlama

Sektörel Deneyimler

Perakendecilik, Mobilya, IT, Makine, İnşaat-Taahhüt, Metalurji, Reklamcılık, Gıda, Dağıtım, Kimya, Enerji

Projeler

  • Hedef Alliance - Workcube Müşteri İlişkileri Yönetimi, İnsan Kaynakları, Fiziki Varlık ve Operasyon Uygulamaların Yerleştirilmesi.
  • Ülker – Yıldız Holding şirketlerinin İnsan Kaynakları Konsolidasyonu ve Workcube HR Uygulamalarının Implementasyonu.
  • Exper Bilgisayar - Uctan Uca Workcube Uygulamalarının Yerleştirilmesi.
  • Tat Metal - Workcube Uctan Uca Workcube Uygulamalarının Yerleştirilmesi ve Workcube Metal çözümlerinin üretim süreçlerine uygulanması.
  • Pronet Güvenlik - Workcube Uygulamalarının uçtan uca yerleştirilmesi ve abonelik temelli iş uygulamlarının kurgulanması.
  • Tesan İletişim – Workcube uygulamaları üzerinde tedarik, dağıtım, satış ve servis odaklı uçtan ucan kurgulanması ve yerleştirilmesi.
  • 100'den fazla Workcube projesinde farklı roller.

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.