İş Ortağı - Nurullah DEMİR- Bilgi Güvenliği Lideri
Nurullah DEMİR- Bilgi Güvenliği Lideri


Internet, bilgiyi yaymak ve toplamak için muazzam imkanlar sunuyor bize. Aynı zamanda bizi saldırıya açık hale getiriyor. Gerekli tedbirleri almak ve sürekli yenilenmek ataklarla başa çıkabilmek için şart. Tedbirli olamlı ve uzmanından yardım almalısınız.

İş Tecrübesi

10+ Yıl

Özgeçmiş

Almanya’da Siegen Ünıversitesinde “Bilgisayar Müdendisliği” Lisans eğitimini bitirdi, Daha sonra yine Almanya’da Gelsenkirchen Üniversitesinde “IT-Security” Anabilim Dal’ında Yüksek Lisans derecesini aldı. Türkiye’de Workcube, Markum.NET, Pana Holding gibi kuruluşlara “Bilgi Güvenliği Danışmanı” olarak hizmet vermiş ve yazılımların/servislerin güvenliğine katkıda bulunmuştur.

Global ölçekte WordPress’e, Almanya’da Notebooksbilliger, Vodafone gibi firmaların ürünlerinin üzerinde güvenlik testleri gerçekleştirmiştir. Bunun haricinde birçok özel projede yer almış ve web teknolojilerinin güvenliği için hizmeti sunmuştur. Google (3x), eBay, Apple, Wordpress, Vodafone, Telekom gibi firmaların platformlarının daha güvenli hale gelmesi adına bulunduğu katkılardan dolayı, bu firmalardan birçok ödüller almıştır. 

2010 yılından bu yana Workcube uygulamalarında güvenlik çalışmaları ve 2015 yılından beri Bağımsız Bilgi Güvenliği Danışmanı olarak çalışmalar yapmaktadır. 

İş Uzmanlığı

Bilişim Güvenliği, Web Güvenliği, Penetration Test, Bilişim Güvenliği Operasyonları

Workcube Uzmanlığı

Sistem Yönetimi, Bilişim Güvenliği, Web Güvenliği, Penetration Test

Teknik Uzmanlık

Saldırı&Sızma Teknikleri, ColdFusion, C#, SQL Server, Web Teknolojileri

Ödüller

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.