İş Ortağı - Müge BALKIŞ - Yönetim Danışmanı&Tekstil Mühendisi
Müge BALKIŞ - Yönetim Danışmanı&Tekstil Mühendisi


İşletmenizin rutin işleyişini bırakın ERP’niz yapsın, siz ve ekibiniz gerçeği yansıtan veriler ile işinizi geliştireceğiniz stratejilere odaklanın. 

İş Tecrübesi

20+ Yıl

Özgeçmiş

Tekstil Mühendisliği mezunu. 20 yıl tekstil işletmelerinde üretim ve kalite üzerine çalıştı. Yurtiçi ve yurtdışı operasyonlarda görev aldı. Profesyonel iş hayatı boyunca farklı işletmelerde farklı markaların ERP implementasyonlarında görev aldı. Durak Tekstil’in Çin’deki üretim fabrikasının kurulumunda 2 yıl süreyle yöneticilik yaptı. Üretimde edindiği deneyimlerle ve aldığı dış ticaret eğitimiyle yurtdışı tecrübelerini birleştirerek, özel bir firmada yurtdışı satın alma ve ithalat yöneticiliği yaptı.

İş yaşamına, Kalite ve Bilgi Güvenlik Yönetim Sistemleri Danışmanlık, Denetçilik ve Eğitmenliği ile devam etmektedir. Birçok firmada verimlilik, organizasyonel ve Ür-Ge çalışmaları üzerine yönetim danışmanlığı yapmaktadır. Bu projelerde, arkasında çağa uygun ve kendini sürekli yenileyen bir sistem bırakmak hedefi ile Workcube’ü çözüm ortaklarına katmıştır. Ayrıca, Workcube projelerinde yönetim danışmanlığı yapmaktadır..

İş Uzmanlığı

Yönetim Danışmanlığı, Üretim Yönetimi, Proje Yönetimi, Verimlilik, Kalite ve Entegre Yönetim Sistemleri, Dış Ticaret Operasyonları

Teknik Uzmanlık

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, ERP raporlamalar, Süreç Yönetimi

Sektörel Deneyimler

Tekstil Üretimi, Dış Ticaret, Plastik Üretimi, Depolama, Lojistik, Nakliyat Süreçleri

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.