İş Ortağı - İbrahim DİRİL - Kıdemli ERP Danışmanı ve Kod Geliştirici
İbrahim DİRİL - Kıdemli ERP Danışmanı ve Kod Geliştirici


Workcube, bir işletmenin ihtiyaç duyacağı tüm iş yazılımlarını bütünleşik bir mimariyle merkezi portal yapısı içinde sunar, işletmede gerçek zamanlı yönetişim sağlar.

İş Tecrübesi

20+ Yıl

Özgeçmiş

Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi lisans ve Yönetim ve Bilişim Sistemleri Anabilim dalı yüksek lisans mezunu. 20 yıllık bilişim sektörü deneyimine sahip, birçok Ulusal ERP projesi yönetti, geliştirim yaptı. Toys Shop’un Türkiye mağaza yapılanması, Depo Yönetimi ve tüm bilişim projelerinin alt yapısını oluşturdu. Bugüne kadar 14 farklı Workcube projesini yönetti. e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter uygulamaları yazdı. İnşaat Sektöründe beton, mıcır ve akaryakıt tesislerinden uzaktan veri toplama ve tartım cihazlarının entegrasyonu, Hakediş Yönetimi, Proje Masraf ve Karlılık Yönetimi uygulamalarını geliştirdi. Üretim uygulamaları alanında ayrıca uzmanlaştı. 2006 yılında halen ortağı olduğu Abdullah KARABAY ile birlikte İnfosis Bilişim’i kurdu. Şu anda Sakarya Üniversitesi Teknopark’ta Üretim Uygulamaları, Kapasite Planlama, Proje Masraf ve Karlılık Yönetimi, Hakediş Yönetimi konusunda Workcube partneri olarak çalışmaya devam etmekte.

İş Uzmanlığı

Üretim, Üretim Planlama, Üretim Kapasite Planlama, Proje ve Maliyet Yönetimi, Maliyet Muhasebesi, Kanban ve Üretim Yönetimi

Workcube Uzmanlığı

Workcube’ün tüm modülleri; BPM, ERP FA, ERP SD, ERP MM, CRM, HR, PAM, PMS.

Teknik Uzmanlık

Veri Tabanı Tasarımı, Arayüz Tasarımı, Web Programlama, Kod Geliştirme, Raporlama Yazılım Entegrasyonu

Sektörel Deneyimler

Mobilya, İnşaat-Taahhüt, Perakende

Projeler

  • Öner Modüler/Newjoy Mobilya - Workcube B2B, B2C, IK, Muhasebe, Finans, Depo, Sevkiyat, Proje, Maliyet Muhasebesi, Üretim Planlama, Kapasite Planlama, Üretimden Anlık Veri Toplama, BI (Raporlama), Maliyet Yönetimi dahil uçtan uca Workcube uygulamalarının yerleştirilmesi.
  • Danış Yapı/İnşaat Taahhüt - IK, Muhasebe, Finans, Depo, Proje Yönetimi, Masraf Yönetimi, Proje Karlılık Yönetimi, Araç Takip-Tahsis ve Yönetimi, Mıcır ve Beton İstasyonlarından Uzaktan Otomatik Veri Toplama, Akaryakıt Yönetimi dahil uçtan uca Workcube uygulamalarının yerleştirilmesi.
  • Ergünler A.Ş./İnşaat ve Taahhüt - IK, Muhasebe, Finans, Depo, Proje Yönetimi, Masraf Yönetimi, Proje Karlılık Yönetimi, Araç Takip-Tahsis ve Yönetimi, Mıcır ve Beton İstasyonlarından Uzaktan Otomatik Veri Toplama, Akaryakıt Yönetimi dahil uçtan uca Workcube uygulamalarının yerleştirilmesi.
  • Güzel Metal/Toptan Satış - IK, Muhasebe, Finans, Depo, Sevkiyat, Proje Yönetimi, Masraf Yönetimi, Proje Karlılık Yönetimi, Uçtan uca Workcube uygulamalarının yerleştirilmesi.
  • Erdoğan Öner/Perakende Satış - Taksitli Satış, Perakende Yönetimi, IK, Muhasebe, Finans, Depo, Sevkiyat, Proje Yönetimi, Masraf Yönetimi, Proje Karlılık Yönetimi, Uçtan uca Workcube uygulamalarının yerleştirilmesi.

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.