İş Ortağı - Halit YURTTAŞ - Yazılım Mimarı
Halit YURTTAŞ - Yazılım Mimarı


Workcube yüksek dinamizmi yüksek kararlılıkla bir arada barındıran nadide sistemlerden biri. Workcube sizi dijitalleştirmek ile kalmaz işletme kültürünüze en uygun çözümleri hızla üretir.

İş Tecrübesi

10+ Yıl

Özgeçmiş

Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü tamamladı. 2010 yılında MCS yetkinlik belgesini alarak iş hayatına uzman olarak devam etti.

Mesleki hayatında yazılım tarihi ve sistemleri üzerine birçok araştırma yaparak birçok yazılım dilini ve yapısını tanıma fırsatı buldu. Onlarca yazılım dilinde örnek uygulama ve makale yazarak bir çoğu özgün yazılım dilinin tanıtılmasında da rol aldı.

.net tabanlı kurumsal yazılım frameworkünü geliştirerek birçok projede kullandıktan sonra çeşitli projelerde mimari seviyede geliştirici olarak roller üstlendi. Workcube ile tanışması üzerine workcube topluluğuna katılma kararı aldı.

Workcube üzerinde deneyimlerini hevesle yansıtmaya çalışarak, W3C NoCode (Kod bilmeyenlerin iş yazılımı geliştirmesi amacıyla tasarlanan internet tabanlı uygulama) projesinde geliştirici rolünü üstlendi. Workcube ekosisteminde müşteri ihtiyaçlarına yönelik geliştirme ve workcube altyapısında geliştirme rolüne devam ediyor.

İş Uzmanlığı

Yazılım Danışmanlığı, Yazılım Mimarlığı, Yazılım Optimizasyonu ve Kalite/Standardizasyonu, Entegrasyon ve Veri İletişimi

Workcube Uzmanlığı

CMS, B2B, B2C

Teknik Uzmanlık

Veritabanı Yönetimi ve Optimizasyonu, Coldfusion, JAVA, .Net, COM Backend Programlama, Angular, Knockout Frontent Programlama, ASP, JSP, CFML, PHP Full-Stack Programlama, Windows ve Linux Server Yönetimi

Sektörel Deneyimler

Otomotiv, Eğitim, Sağlık, Hırdavat, Gıda, Kozmetik

Projeler

  • Mam-San Otomotiv – Kurumsal bayi satış kanalı ve müşteri ilişkileri yönetimi üzerine özgün yazılımların geliştirilmesi ve yürütülmesi.
  • Bayburt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi – Röntgen görüntüleme ve çağrı sistemi.
  • Doğadan – B2B ihracat otomasyonu özgün yazılımın geliştirilmesi ve ERP ile entegrasyonu.
  • İstanbul Ticaret – POS noktası özgün yazılımının geliştirilmesi ve ERP ile entegrasyonu.
  • Lastik24 – B2B özgün yazılımının geliştirilmesi ve Muhasebe entegrasyonu.
  • Afet Daire Başkanlığı – Sismik verilerin analizi ve anlık harita üzerinde gösterilmesi üzerine özgün web sitesi yazılımı.
  • ENKA Otomotiv – B2B dahilinde pert otomobil açık artırma web sitesi ve satış süreci yönetim sistemi.
  • Farmasi Enternasyonel – Network marketing web sitesi özgün yazılımının geliştirilmesi ve uçtan uca tüm süreçlerinin yönetilmesi adına özgün desktop uygulama geliştirilmesi.
  • TDB – Mobil stok takip takip özgün yazılımının geliştirilmesi ve ERP ile entegrasyonu.
  • Workcube - W3C NoCode projesi ile kodsuz modül geliştirme.

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.