İş Ortağı - Gürkan SARI - Satış Uzmanı
Gürkan SARI - Satış Uzmanı


"Workcube; kapsamı, dinamik yapısı, ölçeklenebilirliği, özelleştirilebilirliği, sektörel çözümleri, fayda/maliyet avantajı ve en önemlisi arkasındaki sınırsız entelektüel birikim ile her ölçekteki firma için en doğru tercih olacaktır."

İş Tecrübesi

20+ Yıl

Özgeçmiş

Hacettepe Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümününde okudu. 1994 yılında iş hayatına atıldı. 1999 yılına kadar elektronik otomasyon sistemleri üzerinde çalıştı, farklı projelerde aktif olarak proje liderliği yaptı. 1999 yılında IT sektörüne adım attı. Sektörün lider firmalarından Probil'de sistem uzmanı olarak çalıştı. IT sektöründeki deneyimlerine sistem/network yöneticliğini de ekleyerek uzmanlık alanlarını genişletti ve 16 yılda edindiği tecrübeyle sektörel uzmanlığını arttırdı.

Profesyonel olarak yer aldığı IT sektöründeki hizmetlerine kendi girişimi olan Monasis Bilgi Teknolojileri ile devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana orta ve büyük ölçekteki firmalarda otomasyon, sistem/network, entegrasyon, re- organizasyon projeleri yönetti.

Satış Uzmanı olarak katıldığı Workcube Topluluğunda Workcube ürünlerinin satışında aktif rol alarak firmalara çözüm odaklı yaklaşımlarla hizmet vermeye devam ediyor.

İş Uzmanlığı

Satış, Proje Yönetimi, Re-Organizasyon, Optimizasyon, Süreç Tasarımı, Sunucu/Network Sistemleri Tasarım ve Yönetimi.

Workcube Uzmanlığı

Satış, Proje Yönetimi.

Teknik Uzmanlık

Sunucu Sistemleri, Ağ Yapıları, Sanallaştırma.

Sektörel Deneyimler

Otomotiv-Servis, Site-Kampus Yönetimi, İnşaat-Proje, Müşavirlik, Tekstil-Konfeksiyon İmalatı.

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.