İş Ortağı - Ersan ONAN - Uzman Satıcı/Implementer
Ersan ONAN - Uzman Satıcı/Implementer


"Workcube, mükemmel bir framework. Özellikle dikey çözüm geliştirmek için mükemmel bir dost sistem. Entegrasyonlar hızlı ve kolay bir biçimde yapılabiliyor. Firmaların süreçlerini, esnek yapısı sayesinde hızla güncelleyebiliyoruz. Ayrıca rakiplerine göre implementasyonu daha hızlı ve daha kolay, sürdürülebilirlik maliyeti de oldukça düşük”.

İş Tecrübesi

15+ Yıl

Özgeçmiş

1992 Yılında, Mimar Sinan Üniversitesi Matematik Bölümü Lisans Diplomasını ve İTÜ Sistem Analizi Yüksek Lisansını aldım. 1992 Yılından itibaren iş hayatının içerisindeyim. Superonline, Ford Otosan, Erdemir A.Ş. gibi büyük ölçekli firmalarda çalıştım ve farklı projeler geliştirdim.

Bilişim teknolojileri alanında 20 yıldan fazla süredir çalışmaktayım. Ağırlıklı olarak kurumsal firmaların kaynaklarını planlayıp yöneten yazılımların analiz, test, canlıya geçiş ve sistemlerin verimli kullanımına yönelik danışmanlık yaptım. Farklı sektörlerde özellikle de üretim yapan büyük işletmelerin iş ve üretim süreçlerinde oluşan problemlere çözümler geliştirdim.

Gelişen teknoloji ile birlikte işletmelerin ihtiyaçlarının tespit edilip, sağlanması veya mevcut yapının gelişen araçlarla re-organize edilmesi başlıca iş alanımdır. Veritabanı (MSSQL ve Oracle) veri modellemeleri, planlaması ve yönetimi üzerine de çalışmalar yaptım. SQL SERVER DBA, Performans Optimizasyon ve Yazılım entegrasyonları genel hizmet alanım kapsamındadır.

İş Uzmanlığı

Optimizasyon, Tedarik Zinciri Yönetimi, Üretim Sistemleri, B2B, B2C Uygulamaları, ERP 4.0, Proje Yönetimi

Workcube Uzmanlığı

BPM, ERP Finans, ERP Satış Dağıtım, CRM, B2B, B2C

Teknik Uzmanlık

Veri Tabanı Tasarımı, Arayüz Tasarımı, Web Programlama

Sektörel Deneyimler

Perakendecilik, Demir-Çelik, IT, Makine Yönetimi, İnşaat-Taahhüt, , Reklamcılık, Gıda, Dağıtım, Kimya, Enerji

Projeler

  • Reç Tekstil - Workcube Müşteri İlişkileri Yönetimi, İnsan Kaynakları, Fiziki Varlık ve Operasyon Uygulamaların Yerleştirilmesi, CRM, Satış Yönetimi, Kampanya Yönetimi, Multi-Level Networking Satış Prim Sistemi 
  • Mikrosaray - Enterprise Uçtan Uca Workcube Uygulamalarının Yerleştirilmesi
  • Güzel Metal - Uçtan Uca Workcube Uygulamalarının Yerleştirilmesi

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.