İş Ortağı - Erhan KARAŞ - Proje Yöneticisi / Workcube İmplementer
Erhan KARAŞ - Proje Yöneticisi / Workcube İmplementer


Workcube oldukça esnek bir yapı sunuyor. Geniş bir fonksiyonelliği iş amaçlarınız doğrultusunda kullanmak rekabet gücünüzü arttırır.

İş Tecrübesi

20+ Yıl

Özgeçmiş

Dokuz Eylül İktisadi ve İdari bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında BBM (Bursa Bilgisayar Merkezi) Eğitim ve Destek departmanında çalıştı. Yüzlerce muhasebe bürosu ve işletmede BBM firmasına ait Türkiye’nin ilk Personel Bordro Programının (BBM Bordro) satış ve eğitim-destek süreçlerinde çalıştı. Bu arada 2 yıllık Mali Müşavirlik stajını tamamladı. Yüzlerce firmada ticari paket programların eğitim-destek ve uygulanması aşamasında görev aldı.

1999 yılında BBM’de aynı departmanda beraber çalıştığı Hakan Yılmaz ile Partner Bilgisayar firmasını kurdu. Bursa’da sıcak satış ve üretim yapan firmalara, kullandıkları ticari paket programlara, özel yazılımlarla entegrasyon sağlayarak birçok firmaya referans özel çözümler üretti. Halen Workcube Bursa Çözüm ortağı olarak Workcube topluluğun gelişimi için çalışmalara devam ediyor.

İş Uzmanlığı

Finans Muhasebe, Satış Dağıtım ve Üretim Sistemleri

Workcube Uzmanlığı

BPM, ERP Finans, ERP Satış Dağıtım, CRM, PAM

Teknik Uzmanlık

MS SQL Raporlama, Web Programlama

Sektörel Deneyimler

IT, Otomotiv Yan Sanayi, Tekstil, Kimya, Gıda

Projeler

  • Hid-Tek Makina- 5 farklı lokasyonda bulunan satış ve üretim şirketlerini  IK, Muhasebe, Finans, Depo, Sevkiyat, Proje, Üretim Planlama, Kapasite Planlama,Servis-Garanti  BI (Raporlama) uçtan uca Workcube Uygulamalarının yerleştirilmesi.
  • Turkas Amortisör- IK, Muhasebe, Finans, Depo, Sevkiyat, Proje, Üretim Planlama, Kapasite Planlama,  BI (Raporlama) dahil uçtan uca Workcube uygulamalarının yerleştirilmesi.
  • Els Amortisör- IK, Muhasebe, Finans, Depo, Sevkiyat, Proje, Üretim Planlama, Kapasite Planlama,  BI (Raporlama) dahil uçtan uca Workcube uygulamalarının yerleştirilmesi.
  • Teknik Kimya - Muhasebe, Finans, Depo, Sevkiyat, Proje, Servis-Garanti BI (Raporlama) dahil uçtan uca Workcube uygulamalarının yerleştirilmesi.
  • Rasih Çelik Tekstil- IK, Muhasebe, Finans, Depo, Sevkiyat, Proje uçtan uca Workcube uygulamalarının yerleştirilmesi.

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.