İş Ortağı - Erdem YÜCE - Sektörel Uygulamalar Lideri
Erdem YÜCE - Sektörel Uygulamalar Lideri


Her sektörün kendi jargonu ve rekabet dinamikleri vardır. Workcube'de bizler topluluk olarak farklı sektörlerde derinlemesine bilgi sahibiyizdir. Sektörleri tanırız ve zorluklarıyla başa çıkabilecek tecrübeye sahibiz.

İş Tecrübesi

25+ Yıl

Özgeçmiş

ODTÜ Metalurji’den mezun oldu. Bir Süre Metalurji Mühendisi olarak görev yaptı.1988 yılından beri Metal sektöründe MES-ERP çözümleri üzerine yoğunlaştı. Nipon Steel-Mitsui-Set Bilgi İşlem Konsorsiyumunda 1989-2005 yılları arası Ereğli Demir Çelik Fabrikaları Üretim Kontrol ve Yönetimi/ Enerji Yönetimi Projelerinde İş analisti, danışman ve sistem tasarımcısı olarak görev yaptı. 2005 yılında Evea Bilişim ve Yazılım şirketini kurdu. Workcube iş ortağı olarak Workcube Metal Dikey çözümünü geliştirdi. Halen Workcube iş ortağı olarak çalışmalarını sürdürüyor.

İş Uzmanlığı

Proje Yönetimi, İş Analizi

Workcube Uzmanlığı

ERP, MES, Dikey Çözümler

Teknik Uzmanlık

Veri Tabanı Tasarımı, Arayüz Tasarımı, Web Programlama

Sektörel Deneyimler

Metalurji, Kimya, Enerji

Projeler

 • Tat Metal Workcube Uctan Uca Workcube Uygulamalarının Yerleştirilmesi ve Workcube Metal çözümlerinin üretim süreçlerine uygulanması.
 • Çemsan Demir Çelik Workcube Uctan Uca Workcube Uygulamalarının Yerleştirilmesi ve Workcube Metal çözümlerinin üretim süreçlerine uygulanması.
 • Öztaş Demir Çelik Workcube Uctan Uca Workcube Uygulamalarının Yerleştirilmesi ve Workcube Metal çözümlerinin üretim süreçlerine uygulanması.
 • İttifak Metal Workcube Uctan Uca Workcube Uygulamalarının Yerleştirilmesi ve Workcube Metal çözümlerinin üretim süreçlerine uygulanması.
 • MTC Metal Workcube Uctan Uca Workcube Uygulamalarının Yerleştirilmesi ve Workcube Metal çözümlerinin üretim süreçlerine uygulanması.
 • Gök Metal Workcube Uctan Uca Workcube Uygulamalarının Yerleştirilmesi ve Workcube Metal çözümlerinin üretim süreçlerine uygulanması.
 • Kocaer Haddecilik Workcube Uctan Uca Workcube Uygulamalarının Yerleştirilmesi ve Workcube Metal çözümlerinin üretim süreçlerine uygulanması.
 • Has Metal Workcube Uctan Uca Workcube Uygulamalarının Yerleştirilmesi ve Workcube Metal çözümlerinin üretim süreçlerine uygulanması.
 • Haskar Boru Profil Workcube Uctan Uca Workcube Uygulamalarının Yerleştirilmesi ve Workcube Metal çözümlerinin üretim süreçlerine uygulanması.
 • Tezcan Galvaniz Workcube Uctan Uca Workcube Uygulamalarının Yerleştirilmesi ve Workcube Metal çözümlerinin üretim süreçlerine uygulanması.
 • Borsac Demir Çelik Workcube Uctan Uca Workcube Uygulamalarının Yerleştirilmesi ve Workcube Metal çözümlerinin üretim süreçlerine uygulanması.
 • Galva Metal Workcube Uctan Uca Workcube Uygulamalarının Yerleştirilmesi ve Workcube Metal çözümlerinin üretim süreçlerine uygulanması.

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.