İş Ortağı - Emin KABACAOĞLU - Workcube Implementer
Emin KABACAOĞLU - Workcube Implementer


Workcube'u diğer iş uygulamarıyla kıyasladığımızda benzersiz avantajlara sahip olduğunu görüyoruz. İşletmelere etkili yönetim teknikleri ve yaklaşımlar sunuyor Workcube. Sadece bir yazılım değil.

İş Tecrübesi

5+ Yıl

Özgeçmiş

Başkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2012 yılında İş Analisti/ERP Danışmanı olarak Türkiye Kızılay Derneği’nde çalışmaya başladı. Türk Kızılayı üretim işletmelerinin ERP danışmanı/ERP sektör sorumlusu olarak Türk Kızılayı Bilgi Teknolojileri departmanında görev aldı. Türk Kızılayı Mineralli Su işletmesi, Türk Kızılayı Yerleşim Sistemleri İşletmesi ve Türk Kızılayı Kan Hizmetleri Genel Müdürlüğünün üretim modülü geçiş projelerinde çalıştı , proje liderliği görevinde bulundu.

2014 yılında İş Analisti/SAP CRM Danışmanı olarak EnerjiSA Perakende Satış A.Ş.’ye geçti. Enerjisa Perakende Satış A.S Toroslar Bölgesi SAP Geçiş projesinde, Enerjisa Dağıtım ve Perakende şirketlerinin sistemsel ayrışma projesinde (Enerjisa SAP Unbundling projesi) SAP CRM süreç analizinin yapılması, test senaryolarının hazırlanması görevlerini üstlendi. 2015 Ekim ayından bu yana İneo Mühendislik Yazılım Danışmanlık’ta proje çalışmalarını sürdürmektedir.

İş Uzmanlığı

Yazılım Danışmanlığı, ERP Danışmanlığı, Süreç Yönetimi, Proje Yönetimi

Workcube Uzmanlığı

ERP Finans, ERP Satış-Satın Alma, ERP Üretim Yönetimi

Teknik Uzmanlık

İş Zekası ve Raporlama, Workcube Kod Geliştirme

Sektörel Deneyimler

Perakendecilik, Plastik, Makina, Gıda, Sivil Toplum Kuruluşları, Hizmet, Üretim, Elektronik Güvenlik, Medikal

Projeler

  • Türk Kızılayı Mineralli Su İşletmesi, Yerleşim Sistemleri İşletmesi ve Kan Hizmetleri Genel Müdürlüğü üretim yönetimi modülü implementasyonu.
  • Türk Kızılayı el terminali-ERP entegrasyon projesi.
  • Enerjisa Elektrik Perakende-Dağıtım şirketleri unbundling projesi CRM modülü implementasyonu.
  • Enerjisa Elektrik Perakende satış A.Ş Toroslar bölgesi ERP geçiş projesi CRM modülü implementasyonu.
  • Tarnet B12 ERP yazılım geliştirme projesi (Üretim planlama, satış-satınalma, malzeme-lojistik yönetimi modüllerinin geliştirilme sürecinde danışmanlık/analiz)
  • OMS Makina ERP projesi Üretim modülü implementasyonu.
  • Niti Elektronik Güvenlik Workcube ERP geçiş projesi CRM ve Satış-Dağıtım modülü implementasyonu. Sistemdeki çıktı şablon tasarımları ve özel raporların kodlanması
  • Prefarme prefabrik Workcube ERP geçiş projesi CRM ve Satış-Dağıtım modülü implementasyonu. Sistemdeki çıktı şablon tasarımları ve özel raporların kodlanması
  • Demirtaş Diş Deposu, Workcube ERP geçiş projesi kapsamında CRM, Üretim ve Satış-Dağıtım modülü implementasyonu. Sistemdeki çıktı şablon tasarımları ve özel raporların kodlanması

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.