İş Ortağı - Cengiz YALÇIN - Uzman Satıcı
Cengiz YALÇIN - Uzman Satıcı


Dijital Dönüşüm İşletmelerin Endüstri 4.0 çağını yakalaması için olmazsa olmaz şartı olarak görünüyor. Bu noktada uçtan uca çözümler üreten Workcube, son teknoloji mimarisi, ürün yetenekleri, şeffaf ve adil kanal yapısı ile hem kullanıcı hem de iş ortakları için öne çıkan çözümlerden birisi.

İş Tecrübesi

25+ Yıl

Özgeçmiş

1990 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2016 yılında Şehir Üniversitesi’nde MBA programından mezun oldu. 1984 Tübitak liselerarası fizik yarışmasında Marmara üçüncülüğü elde etti.  1990-1993 yılları arasında Pak Holding’de Analist Programcı olarak çalıştı.

1993-1996 yılları arasında IBM’de Sistem Mühendisi olarak çalıştı. 1996 yılında girişimci olmaya karar verdi ve ilk firmasını kurdu. Bu firma daha sonra 2001 yılında Cengiz Yalçın - Alparslan Bayrav ortaklığı ile Teknosim Bilişim adını aldı. 

Teknosim Bilişim ilk zamanlar daha çok sistem entegratörü olarak faaliyet gösterse de, 2004 yılından itibaren kurumsal yazılımlar ve özellikle ERP, CRM yazılımları konusunda faaliyet gösterdi. Son yıllarda ise bunların yanına Süreç otomasyonu, ITSM, Doküman Yönetimi ve RPA konuları eklendi. Workcube Çözümlerinin satış süreçlerinde aktif olarak rol almak üzere 2020 itibariyle Workcube eko sistemine dahil oldu. 

İş Uzmanlığı

İş Geliştirme, Proje Yönetimi, Danışmanlık, Süreç Analiz

Workcube Uzmanlığı

ERP Satış Dağıtım, Kod Geliştime

Teknik Uzmanlık

MCSE, RPG, Delphi, C++, Windev-Webdev-Windev Mobile, Veri Tabanı Tasarımı, MS SQL Server, IBM DB2, Windows Server-IBM İseries Sistem Mühendisliği

Sektörel Deneyimler

İthalat-İhracat, IT, Gıda, Dağıtım, Kimya, Hizmet

Projeler

  • Füsun Tasarım – ERP yazılım ile entegre sipariş yükleme otomasyonu geliştirme 
  • Dünya Grup – Komple iŞ Süreç Yazılımı Geliştirme 
  • İhlas Sigorta – Tüm bölge müdürlükleri ve ana bayiler ile merkez entegrasyonu
  • AveryDenison – Veri aktarma otomasyonu
  • Pronet Güvenlik – Workcube Uygulamalarının uçtan uca yerleştirilmesi ve abonelik temelli iş uygulamlarının kurgulanması

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.