İş Ortağı - Bülent FİDAN - Yönetim Danışmanı, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
Bülent FİDAN - Yönetim Danışmanı, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir


İşletmelerin en büyük problemlerinden biri verimsizlik! Bu anlamda cari giderlerin karşılıklarının geliştirilmesi sürecinde önemli bir araç Devlet Yardımları ve Teşvikleridir. Her işletme faaliyetlerini yürütürken, kendi konusu ile ilgili bir Devlet Yardımına ulaşabilir. Unutulmamalıdır ki; ülkemizde 350’ye yakın türde ve konuda Devlet Desteği uygulaması yürürlüktedir.

İş Tecrübesi

25+ Yıl

Özgeçmiş

Eğitimini, 1991 Yılında Ankara Üniversitesi Çankırı Meslek Yüksek Okulu muhasebe bölümünden ön lisans derecesi, daha sonra 2003 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi lisans derecesi ile tamamlamıştır. İş hayatına 1991 yılında başlayan Bülent Fidan, birçok sektörlerde ve işletmede mali işler birim yöneticiliği, iç denetim birim yöneticiliği, yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuştur. İş ve sosyal yardımlaşma alanında çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yapmıştır.

İş hayatı boyunca özelikle işletme yönetimi, stratejik planlama ve kurumsallaşma konularında birçok eğitim ve seminere katılmış ve eğitimler vermiştir. Kurucusu olduğu FCS Fidan Consulting & Strategy firmasında yönetim danışmanı ve mali müşavir olarak görev yapmaktadır.

İş dünyası, finans, muhasebe ve işletme yönetimi konularında edindiği tecrübeleri https://www.bfidan.net blog adresinde yayınlamakta, Fuar Dünyası Dergisinde köşe yazarlığı yapmakta, Girişim Hareketi Kuluçka Merkezinde montör ve danışman olarak görev yapmakta olan Bülent Fidan, çok yönlü iş ve eğitim kariyerine paralel olarak çeşitli alanlarda, özel danışmanlık çözümleri sunmaya ve eğitimler vermeye devam etmektedir.

Bülent Fidan, İSMMMO, YDD Yönetim Danışmanları Derneği ve RUTEV üyesidir.

İş Uzmanlığı

Muhasebe & Finans Bilgi Yönetimi, Stratejik Planlama, Devlet Yardımları ve Teşvikleri, Bütçe Raporlama

Workcube Uzmanlığı

ERP Uygulamaları (Muhasebe, Finans, Bütçeleme, Süreç Yönetimi, Maliyet Yönetimi)

Sektörel Deneyimler

Tekstil-Konfeksiyon üretim ve perakende satış, Gıda, Yazılım, Teknoloji

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.