İş Ortağı - Abdurrahman ÖZDEMİR - IT Denetim ve Değerlendirme Lideri
Abdurrahman ÖZDEMİR - IT Denetim ve Değerlendirme Lideri


Kurumsal yazılım projelerinde yapılan en temel hata projenin kalite ve denetimi için çok az veya hiç bir şey yapılmamasıdır. Yol haritası belirgin olsa dahi yolda kaybolmamak için QA şarttır. 

İş Tecrübesi

20+ Yıl

Özgeçmiş

Profesyonel çalışma hayatına bilgisayar programcısı olarak başladı. Yaklaşık 7 yıl bir yazılım firmasında uzman yazılımcı, sistem analisti ve proje yöneticisi olarak çalıştı. Bu süreçte Belediye Otomasyon Çözümleri, Elektrik/Su/Doğalgaz dağıtım sektörlerine yönelik projelerde yer alırken, İnsan kaynakları çözümleri konusunda sistem analizi, yazılım geliştirme süreçlerini yönetti. ERP, Üretim Yönetim Sistemleri, İnsan Kaynakları Çözümleri, Maliyet Analizi, Üretim Planlama sistemleri konusunda yaklaşık 50 farklı kurumda analist, sistem geliştirme ve danışmanlık rollerini üstlendi.

Bilgi teknolojileri yönetici olarak ERP, B2B, B2C, Perakende sistemlerinin kurulması ve işletilmesi süreçlerini yönetti. Sistem entegratörü bilişim firmasında, Telekom ve kamu sektörüne yönelik entegrasyon projelerini yönetti. Bu süreçte bilişim sektörünün farklı ve yenilikçi alanlarında yer alarak, çözüm ve uygulama aşamalarında yer alarak, saha ekiplerine yöneticilik yaptı. Kurumsal kaynak planlama ile ilgili olarak yerli ve yabancı çözümler ile yerel ve uluslararası şirketlerde pek çok proje yönetti, başarılı bir şekilde hayata geçirdi.

Özel bir üniversitenin kuruluş süreçlerinde yer alarak, uçtan uca tüm bilişim sistemlerinin tasarlanması, ekiplerinin oluşturulması ve uygulanması süreçlerinde yer aldı, bilgi teknolojileri yöneticiliği yaptı. Kamu ve özel sektörde bilgi teknolojileri alanında yönetim danışmanlığı yaptı. Halen özel sektörde iş çözümleri direktörlüğü ve danışmanlık yapmaktadır.

İş Uzmanlığı

Kurumsal Kaynak Planlama, İnsan Kaynakları Sistemleri, Maliyet Sistemleri, Üretim Planlama, Süreç Analizi, Yazılım Geliştirme Teknolojileri, İş Zekası ve Raporlama, Yazılım Güvenliği

Workcube Uzmanlığı

Proje Denetimi ve Değerlendirme, Süreç Danışmanlığı ve Analiz, Alt Yapı GereksinimleriERP, CRM, B2B, B2C, LMS

Sektörel Deneyimler

Abone Yönetim Sistemleri (Elektrik, Doğalgaz), Dağıtım, Eğitim, Mobilya, Perakende, Üretim

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.