Hizmetler - Workcube Yenileme - Koruma ve Destek Hizmetleri
Workcube Yenileme - Koruma ve Destek Hizmetleri


"Workcube Yenileme ve Koruma Paketi" ile Yatırımınızı Koruyun. 
“Destek Hizmetleri” ile Çözümünüzün ve Çalışanlarınızın Verimliliğini Yükseltin

Workcube’e yatırım yaparak şirketinizin geleceğine ve gelişimine yönelik büyük ve doğru bir adım attınız. Workcube’un size sunduğu hizmetlerden yararlanarak gelişen ve değişen ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözümünüzden sürekli ve maksimum seviyede fayda üretmeniz, sürdürülebilirliğini garanti altına almanız, çalışanlarınızın verimliliğini yükseltmeniz mümkün.

"Workcube Yenileme ve Koruma Paketi" İle Yatırımınız Koruma Altında

Her yıl Workcube Yenileme ve Koruma Paketi satın alarak Workcube Çözümünüzü her zaman güncel tutar, hatasız ve sorunsuz kullanmaya devam edebilirsiniz. Yenileme ve Koruma paketi ile yeni versiyon lisanslarına ücretsiz sahip olurken Workcube üzerinde geliştirilen add-on ürün ve çözümler için de önemli indirim avantajlarına sahip olursunuz. 

Workcube çözüm ve hizmetlerini satın alarak dijital dönüşümlerini gerçekleştiren müşterilerimiz satın aldıkları lisans kapsamında 1 yıl süre ile “Workcube Yenileme ve Koruma Paketi”ni de ücretsiz olarak edinmiş olurlar. Garanti süresinin sonunda Workcube müşterileri yıllık olarak Yenileme ve Koruma Paketi satın alarak çözümlerinin sürdürülebilirliğini, hatasız olarak çalışmasını, yasal güncelleme ve mevzuat değişikliklerine uyumlu olmasını garantilemiş olurlar. 

Workcube Yenileme ve Koruma Paketi’nin Sunduğu Avantajlar

 • Yeni versiyon lisans hakkı: Yıllık Yenileme ve Koruma paketine sahip olduğunuzda Workcube çözümlerinin yeni versiyon lisanslarına ücretsiz sahip olursunuz.
 • Yasal ve finansal mevzuata uyum: Yenileme ve Koruma Paketi finansal ve yasal mevzuatta olan değişikliklere ilişkin Workcube üzerinde yapılan güncellemeleri (ayrı bir ürün olarak sunulan modüller hariç) ücretsiz edinmenizi ve bu sayede çözümünüzün yasal mevzuata uyumlu çalışmasını koruma altına alır. 
 • Yeni fonksiyonlara erişme: Workcube’un güncellemelerinde sunduğu ve ayrı modül olarak sunulmayan tüm yeni fonksiyonlara, tasarım ve yenilemelere ücretsiz sahip olursunuz. 
 • Bug-Fix garantisi: Workcube Yenileme ve Koruma Paketi satın aldığınızda sisteminizdeki tüm hatalar ücretsiz olarak giderilmeye devam eder. Hata giderici patch’lere ücretsiz sahip olursunuz. 
 • Fiyat Koruma: Düzenli olarak Yıllık Workcube Yenileme ve Koruma paketi satın alan Workcube müşterilerimiz için paket ücreti sabitlenerek her zaman satış esnasındaki lisans bedeli üzerinden hesaplanır. Böylelikle müşterilerimiz satın alma aşamasında faydalandıkları lisans indirimini yıllar boyu garantilemiş olurlar. Bu paketi satın almayan müşterilerimiz Ürün Yenileme Lisansı veya yeni Workcube çözümleri satın almak istediklerinde liste fiyatları üzerinden hesaplama yapılır. 

Workcube Yenileme ve Koruma Paketi hakkında Detaylı bilgi ve fiyatlandırma için destek hizmeti aldığınız iş ortağımıza ulaşabilir veya buradan başvuruda bulunabilirsiniz.


Workcube Destek Hizmetleri İle Çözümünüzün ve Çalışanlarınızın Verimliliğini Yükseltin

Workcube kullanıcılarına yönelik destek hizmetleri Yetkili Workcube İş Ortakları tarafından verilmektedir. Kurumsal bilgi sistemleri yaşayan sistemlerdir. Verileriniz sürekli büyür, çalışanlarınız değişir, işiniz gelişir, kullandığınız Workcube de değişir. Workcube iş ortaklarından alacağınız destek hizmetleri gelişen ve değişen ihtiyaçlarınızın karşılanmasında, sorunsuz ve performanslı bir şekilde Workcube kullanmanızda en büyük yardımcınız olacaktır.

Destek hizmetleri kapsamında; 

 • Kullanım bazlı veya teknik altyapıya ilişkin yaşadığınız problem ve sorunların teşhisi, çözüm önerileri
 • Kurumunuza özel yapılan özelleştirmelerin yeni versiyonlara uyarlanmasında karşılaşabileceğiniz problemlerin tespiti, 
 • Kullanıma dayalı ise hataların birinci elden çözülmesi, 
 • Sisteme dayalı hataların Workcube merkez ofise doğru şekilde aktarılması ve takibi,
 • Workcube’ün yeni fonksiyon veya versiyonlarına ilişkin bilginizin güncellenmesi, 
 • Kullanım konusunda ihtiyaç duyacağınız her türlü yardım ihtiyacınızın karşılanması sağlanır.

Kurumsal bilgi sisteminizin kesintisiz ve tam performansla çalışması, çalışanlarınızın verimliliğinin artması için kurumunuzdaki sistem ve IT yöneticilerinin, Workcube kullanıcılarının ilk başvuru noktası olarak size hizmet sunan iş ortaklarımız uzak bağlantı, telefonla destek, başvuru/email desteği, yerinde destek gibi farklı şekillerde size destek hizmetlerini sunarlar.    

 Verdiği destek hizmetleri ile birinci elden Workcube sisteminizin en yakın tanığı olan İş Ortaklarımız aynı zamanda işinizin, iş ekosisteminizin yaşadığı değişimlere istinaden ihtiyaç duyacağınız ek Workcube ürün ve hizmetlerine ilişkin öneriler sunarak Workcube çözümünüzden her zaman en yüksek faydayı elde etmenizi sağlar. 

Workcube destek hizmetlerini alabileceğiniz iş ortaklarımıza ulaşmak için tıklayınız. 

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.