Hizmetler - Uygulama Danışmanlığı
Uygulama Danışmanlığı


Doğru, Hzlı ve Verimli İmplementasyon!

Workcube Catalyst’i işletmenizde hızlı biçimde kullanmaya başlamanız için Workcube iş ortakları uzun yıllara dayanan tecrübeleriyle size hızlı çözüm üretir. Uygulama danışmanlığı kapsamında hizmet aldığınız iş ortağımız İmplementasyon sürecini yönetirken şirket çalışanları, sistem entegratörleri ve Workcube merkez ekibi ile koordineli bir iş birliği içerisinde hizmet üretir.

Alttan üste ve üstten alta yaklaşımlarla işletmenin tüm departmanlarını, beklentilerini ve ihtiyaçlarını analiz ederek, sistemin doğru ve verimli kullanılmasını sağlar.

Uygulama danışmanlığı kapsamında parametre tanımları, veri hazırlama ve aktarma, şablon ve çıktı tasarımları, sisteme geçiş desteği ve sürece bağlı kullanıcı eğitimleri konularında tutarlı, hızlı ve sorunsuz çözümler sunan Workcube iş ortakları, projenin kullanıma alınmasıyla birlikte oluşan yeni talepler, süreç değişiklikleri, yeni modül kullanımları gibi diğer konularda da size hizmet sunar.

Workcube tarafından sertifikalandırılmış ve Workcube ürünleri üzerinde uzun yıllara dayanan deneyim ve sektöre&iş modeline özel uzmanlıklara sahip Workcube iş ortakları bu uzmanlıklarını doğrudan işletmenize aktararak proje süresince maliyet ve zaman kaybının önüne geçer, hedefe kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

Bu hizmeti alabileceğiniz iş ortaklarımıza ulaşmak için tıklayın

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.