Hizmetler - Hızlandırılmış Denetim (Accelerated Audit)
Hızlandırılmış Denetim (Accelerated Audit)


Denetlenen Proje Başarıya Götürür

Workcube’un kullanım hakkına sahip olmak, iyi kullanmak ve yüksek yarar üretmek anlamına gelmez. Çoğunlukla işletmeler yönetim problemlerine yazılımların sihirli değneği ile çözüm bulacağını düşünür. Oysa işletmede tutarlılığı sağlamak tutarlı veri ve tutarlı Workcube kullanımı ile mümkündür.

Bilgi sistemleri kullanıcı hatalarına ve maalesef kötü niyetli yetkili kullanıcılar tarafından manipüle edilmeye açık yapılardır.

Workcube Catalyst kullanıcısı işletmelere; kullandıkları sistemdeki ve verilerdeki yanlışların ve eksiklerin zamanında tespit edilmesini, işin değişmesi ve dönüşmesi ile ortaya çıkan yeni ihtiyaçların belirlenmesini ve tüm bunlar için gerekli aksiyonların alınmasını sağlayacak şekilde 3 konuda hızlandırılmış denetim hizmeti sunulur.

  • Mali Denetim
  • Operasyonel Denetim
  • Organizasyonel Denetim

Workcube’u çok yakından tanıyan yönetim danışmanı, İK danışmanı, mali müşavir veya denetçi iş ortaklarımız tarafından verilen bu hizmet ile hem yasal sorumluluklarınız kapsamında insan hatası (veya manipülasyonu) ile oluşabilecek muhasebe finans işlemlerinizdeki tutarsızlıkların tespit edilmesi ve düzeltilmesi, hem de kullandığınız sistem verimliliğinin ve kurumunuz yapısına uygunluğunun tam ve eksiksiz olması hedeflenir.

Workcube’u birkaç yıldır kullanan tüm müşterilerimizin bu konudaki hizmetlerden faydalanmalarını şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Bu hizmet ayrıca İşletmenizde, sektörünüzde veya iş yaptığınız coğrafyada yaşanan değişim ve gelişimlerle paralel olarak ortaya çıkabilecek yeni fonksiyonel ihtiyaçların (e-devlet ve yasal mevzuatta oluşan değişimler, global pazara açılma, organizasyon yapınızda yaşanan değişimler v.b.) mevcut yapıya en doğru şekilde uyarlanmasını, eklenmesini garanti altına alır.

Bu hizmeti alabileceğiniz iş ortaklarımıza ulaşmak için tıklayın

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.