Workcube ERP | CRM | HR
Hakkımızda

2001 yılında internet bağlantılarının neredeyse yok denecek seviyedeyken %100 Web tabanlı bir çözüm olarak geliştirilmeye başlanan Workcube, 2004 yılında pazara sunuldu. Hem Web tabanlılık hem de bir şirketin tüm süreç ve operasyonlarını tamamen konsolide biçimde bir arada yönetmek üzere tasarlanması Workcube’ü Türkiye’de ve dünyada ilkler arasına soktu.

"Workcube’un misyonu endüstri standartlarını kullanarak işletmelerin basit veya spesifik yönetim ihtiyaçlarını karşılayacak uygulamaları geliştirerek müşterilerinin karlılığını ve rekabet gücünü arttırmaktır."

Web tabanlı uygulamalar üzerinde yoğunlaşmış yazılım ekibi, iş objektifleri ve iş mantığı, iş akışı, verimlilik gibi temel işletme konularında uzman sistem analistleri ve arayüz geliştirme konusunda creative tasarımcılardan oluşan genç bir ekibe sahiptir. Workcube uzmanları network tasarımından karmaşık uygulamaları geliştirmeye kadar geniş bir alanda hizmet verecek bilgi birikim ve deneyime sahiptir.

Müşteri Görüşleri


Özgür Çetin PRONET GÜVENLİK
Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı

Workcube’ü 2006 yılından bu yana aktif olarak kullanıyoruz. Workcube’den önce 10 bin aboneye sahiptik, 2015 itibariyle 185 bin aboneye ulaştık. 18 kat büyüme gösteren operasyonumuzu halen Workcube ile yönetiyoruz.

BAŞARI HİKAYESİ


Yusuf Tokmak VİCCO AYAKKABI
Genel Müdür Yardımcısı

Perakendecilik yapan bir firma olarak Workcube’e geçmeseymişiz eğer bizim için fecaat olurmuş. Belirtmekte sakınca görmüyorum; iyi ki böyle bir karar verilmiş ve iyi ki Workcube’e geçmişiz.

Başarı Hikayesi


Yüksel Şahin MALATYA PAZARI
Finans Yöneticisi

Bugün Workcube sayesinde çok hızlı ve pratik bir şekilde, satışlarımızı, toplam giderlerimizi, finansman durumunu ve giderlerimizin satışa oranını daha etkin ve doğru bir şekilde takip edebiliyoruz. Özellikle e-Fatura geçişinde büyük rahatlık yaşadık.

Başarı Hikayesi


Hakan Gülten İSBAK
ERP Proje Ekip Yöneticisi

Workcube ile birlikte birçok sürecimizi kayıt altına aldık, raporlarımızın iyileştirilmesi ve bizi ileriye götürebilmesi açısından Workcube’ün çok faydası oldu.

Başarı Hikayesi


Sanem Oktar Öğüt directComm MARKETİNG GROUP
Kurucu Ortak

directComm olarak artık projelerimizi Workcube ile disipliner bir yapıda yönetiyoruz. Projeye ilişkin süreç, sorumlular, işler vb. tüm bilgilerin hepsine Workcube üzerinden ulaşılabiliyorsunuz. Bu önemli bir kazanım.

Başarı Hikayesi


Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.