Workcube ERP | CRM | HR
Workcube Catalyst İmplementasyon ve Sistem Yönetimi Eğitimi 20-23 Kasım 2019


Etkinlik Tarihi : 20 Kasım 2019 - 23 Kasım 2019

Bu eğitime Workcube Catalyst hakkında temel bilgiler edinmek isteyen kullanıcı veya profesyonel olarak Katalizör olmak için adım atanlar katılabilir. Temel Kullanım, Sistem Genel Ayarları, Parametrik Yapı, Güvenlik, Kullanıcı Yetki Yönetimi, Süreç Yönetimi, Özelleştirme, Catalyst Basket yapısı gibi iş uygulamalarının temellerini bu eğitimde öğreneceksiniz. 

Workcube Temel Kullanım
Sisteme giriş oturum açmak ve kapatmak. Yetkilere göre şekillenen menüler. Kişiselleştirilmiş ana sayfa ve Gündem. Kişisel Ayarlar

Workcube Sistem Genel Ayarları
Şirket ve Mali Dönem Yapısı, Şirket Tanımları, Şirket Akış Parametreleri Mali Dönemlerin Açılması, Belgeleri Numaralandırmak, Parametrelerin Kullanılması

Kullanıcı Yetki Yönetimi
Rol ve Çalışan Kavramı, Yetki Grupları nedir? Modüller ve Fonksiyonlara göre yetkiler vermek. Birden çok yetki grubunun kullanılması. Menülerin yetkilere göre şekillenmesi.

Süreç Yönetimi
Süreç Yönetimi nedir? Süreçler ve İş Akış Tasarımı nasıl yapılır? Action ve Display File nedir? Ne işe yarar? Süreç yetkileri sayfalarda nasıl çalışır?

Workcube Özelleştirme
İş objektifleri ve Özelleştirme, Şirket Akış Parametreleri Parametrizasyon, İşlem Kategorileri ile çalışma, XML sayfa ayarları ile özelleştirme, Page Designer ile sayfa özelleştirme, Süreçlerle Özelleştirme, Add Options ile sayfalarda versiyonlar yaratma, Add-On eklentiler yaratarak özelleştirme.

Workcube Basket
Basket nedir? Nerelerde kullanılır? Basket ayarları nasıl yapılır? Teklif, Sipariş, İrsaliye, Fatura ve daha bir çok yerde basket yapısı. Basket Hesaplamaları, Fiyat, İskontolar, Çoklu Birimler, Vergiler vs.

Kimler Katılmalı?
Workcube Catalyst’in temelini ve kullanımını öğrenmek isteyen ve implementasyon projelerinde yer almak isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

Kazanımlar: Katılımcılar Implemantasyon projelerinde görev alma hakkı kazanırlar.

Eğitimci: Nihan Ertuğrul

Süre: 4 gün, 10.00-17.00 arası

Ücret: 100 USD+KDV, Yemek ve ikramlar dahildir.

Eğitim Yeri: Catalsyt Hub Çalışma Merkezi | 0850 441 23 23 | 0533 107 37 22 | Koşuyolu Mah. Katip Salih Sok. No: 2 Koşuyolu-Kadıköy/İST

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.