blog - 2. Grup Genç Yetenekler Workcube Topluluğunda İşe Yerleşti
2. Grup Genç Yetenekler Workcube Topluluğunda İşe Yerleşti


24 Aralık 2018 tarihinde başlayan 2. dönem “Workcube Genç Yetenekler Programı'nda ücretsiz eğitim hakkı kazanan ve 1 aylık eğitim Programını başarı ile tamamlayan Yazılımcı Adayları Workcube Ar-Ge ekibi, Workcube İş Ortakları ve Workcube Müşterilerinde işe yerleştirildiler. 

Program kapsamında 4 hafta boyunca eğitim verildi. Eğitim sürecinde kod geliştirim, proje ve görev yönetimi, işletme yönetimi ve yazılım konuları işlendi. Proje ödevleri ve girdikleri sınavlar ile yeterliliklerini kanıtlayan adaylar Workcube topluluğunda istihdam edilerek işe başladı.

Yazılım uzman yardımcılığı, uzman yazılımcı , kıdemli yazılım uzmanı gibi farklı unvanlar alarak ilerleme sağlanan kariyer programının son aşamasında dileyen program üyesi gençlere kendi işlerini kurmaları ve Workcube iş ortağı olarak ekosisteme hizmet üretmeleri konusunda destek verilecek.

Workcube Topluluğu İşe Alım, Yerleştirme ve Oryantasyon Lideri Ömer Erörs tarafından yönetilen  “Workcube Genç Yetenekler Programı"nın gelecek etaplarına başvurmak ve CV bırakmak için tıklayın. 

Genç yeteneklerle gerçekleştirdiğimiz röportaj için tıklayın.


14 Şubat 2019

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.