blog - Workcube’den Self-Upgrade Sistemi
Workcube’den Self-Upgrade Sistemi


Workcube’un geçtiğimiz günlerde yayınlanan son sürümü Catalyst V19.12.2, Self-Upgrade sistemi ile birlikte geldi. Workcube self-upgrade sistemi yeni versiyonlara geçişi dakikalar mertebesine indiriyor.

Workcube iş ortakları ve Workcube müşterileri için upgrade sürecini zahmetsiz, hızlı ve kolay hale getiren, sürümler arası geçişi otomatikleştiren self upgrade sistemi ile Workcube çözümlerinde yapılan tüm iyileştirmeler, yasal güncellemeler, fonksiyonel, teknolojik ve tasarımsal yenilikler dakikalar seviyesinde müşteri sistemlerinde aktif hale gelebiliyor.

Workcube Garantisi altında olan Workcube kullanıcısı müşterilerimiz yeni sürüm yayınlandığında doğrudan sistem içerisinden uyarı alıyor. Workcube üzerinden ulaştıkları Sürüm Notları ekranından aktif sürüm bilgilerini, yayınlanan son güncel Workcube sürümünü, önceki sürümleri ve tüm sürümlerin beraberinde gelen iyileştirmelerin, yeniliklerin ve sonraki sürümde yayınlanmak üzere çalışmaları devam eden geliştirimlerin detaylarını görebiliyor.  

Sertifikalı müşteri sistem yöneticileri ve müşterilerimize destek hizmeti veren Workcube iş ortakları sürüm yükseltme işlemlerini diledikleri gün ve saatte kolaylıkla yapabiliyorlar.

İlk verisyonu self-upgrade 1.0 olarak yayınlanan upgrade sistemi yeni özellikleri ve güncellemeleri ile birlikte Workcube’un bundan sonraki tüm sürümlerinin standart bir özelliği olarak kullanıma sunulacak.


Workcube Ürün ve Çözümlerini Yakından Tanımak için Tıklayın    
Workcube’ü incelemek için DEMO’yu ziyaret Edin
 


11 Haziran 2020

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.