blog - Yeni Workcube Protein ile Ticaretinize Doping Yapın!
Yeni Workcube Protein ile Ticaretinize Doping Yapın!


E-ticaret ve B2B için İhtiyaç duyacağınız her şey Workcube Protein'de! Workcube Protein, On-line satış sitelerini, web siteleriniz ve B2B portalleriniz için tam kapsamlı çözüm sunuyor. Workcube Protein sunucu ve bulut lisanslama seçenekleri ile hem Workcube kullanan müşterilerimizde add-on çözüm olarak, hem de e-ticaret yaparken işini de aynı platform üzerinde yönetmek isteyen tüm işletmelere Workcube ERP, CRM fonkşiyonlarının da yer aldığı kapsamlı paketlerle sunuluyor 


Workcube sadece web ara yüzünü, içerikleri ve siparişleri yöneten çözümlerin aksine, arka tarafta stoklarınızı, ürünlerinizi, finans ve muhasebenizi ve kampanyalarınızı da yönetebileceğiniz fonksiyonlar ile birlikte gelir. Sadece online ticaretinizi değil işinizi de Workcube Protein ile kolaylıkla yönetirsiniz. 

Workcube Protein'in kullanıcı dostu ara yüzü, pratik kullanımı ve özelleştirme araçları ile kurumsal kimliğinizi tam yansıtan, hızlı ve pratik web siteleri, e-ticaret siteleri ve B2B portalleri yaratabilirsiniz. 

Artık Her İşletme Kolaylıkla Online Satış Yapabilir!

Protein ile sıfırdan ve sınırsız sayıda web sitesi veya E-ticaret sitesi yaratabilirsiniz. Üründen hizmete, dijital içerikten aylık aboneliklere kadar her şeyi Protein ile online olarak satabilir, yayınlayabilirsiniz. Kullanımı kolay ve özelleştirilebilir yapısıyla Workcube Protein ile Web sitenizde sunacağınız ek özellik, ürün, içerik ve servisleri kolaylıkla yayına alır veya yayından kaldırırsınız. Pazar yerleri ile entegre olur, sosyal medyanızı sitelerinize tam entegre ederek promosyon ve kampanyalarınızı yönetirsiniz. 

Workcube Protein ile online ticaret sitenizi kolaylıkla tasarlayın, yaratın, özelleştirin, genişletin, yaşatın ve destekleyin. 

  • Ana template tasarımını, sayfa tasarımlarınızı kolayca hazırlayın,
  • Sürükle bırak yöntemiyle sitenizde yer alacak tüm bileşenleri seçin,
  • Protein içerisinde yer alan içerik yönetimi, form generator v.b. araçlar ile Web sayfalarınızda zengin öğeli içerik yayınlayın (Text, imaj, video, belge, form, anket v.d.)
  • Zengin ürün yönetimi araçları ile ürün/hizmet bilgilerini, özelliklerini, belgelerini, imajlarını, fiyatlarını, stok durumunu ve daha pek çok bilgiyi e-ticaret sitenizde yayına alın. 
  • Sanal POS ve online ödeme sistemleri entegrasyonlarınızı yapın.
  • Siparişlerinizi, ödemelerinizi, lojistiğinizi, faturalandırmanızı kısacası tüm operasyonlarınızı yönetin.
  • SEO optimizasyonu, içerik zenginleştirme, sosyal medya entegrasyonları, market place bağlantıları, customer experience ve customer jobs işlevleri ve kampanyalarla sitenizi ve satışlarınızı aktif olarak destekleyin .

"Workcube Protein ile müşterilerinizi, tedarikçilerinizi, bayileri ve tüm paydaşlarınızı bilgi sisteminizin bir parçası haline getirmeniz mümkün!

Workcube Protein ile Sınırsız Sayıda B2B İş Platformları Yaratın

Workcube Protein sadece online satış değil tedarikçileriniz, bayileriniz, çalışanlarınız için hazırlayacağınız her türlü güvenlikli B2B portal ve sitelerinizi yönetmenizi de sağlıyor. Doğrudan Workcube ERP, CRM, İK, eğitim yönetimi, proje yönetimi ve daha pek çok fonksiyonu ile bütünlüklü çalışan Workcube Protein ile yapabileceklerinizin sınır yok. 

Workcube Protein ile hangi B2B Platformları yapabilirsiniz?

> Tedarikçi - Bayi Portalleri

Workcube Protein ile tedarikçileriniz ve bayileriniz ile olan tüm ticari ilişkinizi ve iletişiminizi dijital ortamda yönetebileceğiniz portaller tasarlayabilirsiniz. Satış, satın alma, finans, fatura, ürün, stok, CRM, eğitim yönetimi gibi çok farklı Workcube modül ve çözümü  ile doğrudan bütünlüklü çalışan portallerinizde cari hesap mutabakatından, ürün eğitimlerine, online ihaleden, gerçek zamanlı stok takibine pek çok fonksiyon ve özelliği paydaşlarınıza sunabilirsiniz. 

> Servis ve Müşteri Hizmetleri ve Destek Platformları

Tüm call center ve satış sonrası servis aktivitelerinizi kesintisiz ve gerçek zamanlı takip için ekiplerinizi, alt servis tedarikçilerinizi ve müşterilerinizi aynı dijital ortamda buluşturun. Başvuruları kabul edin, servis ve başvuru süreçlerinizi müşterilerinizle paylaşın, ekiplerinizi yönlendirin, iade ürün talebinden seri no ve garanti takibine ürünleriniz ile ilgili her şeyi takip edin. Workcube call center, servis yönetimi, ürün yönetimi, lojistik, iş takip yönetimi gibi farklı modül ve çözümlerle bütünlüklü sunulan Workcube Protein sayesinde hizmetleriniz artık dijital olarak daha hızlı ve kesintisiz. 

> Kariyer Portalleri

İlanlar yayınlayın, CV ve başvuru kayıtları alın. Kurumsal duruşunuzu, iş tanımlarınızı çalışan adaylarınız ile paylaşın. Workcube Protein ile doğrudan bütünlüklü çalışan Workcube HR İşe Alım çözümü ile işe alım süreçlerinizi tamamen online olarak kurumunuza özel kariyer portal üzerinden yönetin. 

> Eğitim Platformları

Çalışanlarınız, tedarikçileriniz, bayileriniz veya istediğiniz her kişi veya kurum için online eğitim portalleri, dijital akademiler yaratın. Workcube LMS üzerinden yöneteceğiniz tüm eğitimlerinizi duyurun, zengin içeriklerle yayına koyun. Başvuruları ve katılımları yönetin, Test yapın, sertifikalandırın. Eğitimlerinizi ücretli veya ücretsiz, kapalı veya halka açık olarak yayına alın. 

> Proje ve İşbirliği Platformları

Workcube'un sunduğu iletişim ve işbirliği araçları ile bütünlüklü olarak çalışan Workcube Protein ile farklı çatılar altındaki kişi ve kurumların bir arada projeler yürütebildiği, gerçek zamanı işbirliği ve iş takibi yapabildiği dijital platformlar yaratabilirsiniz. İnşaat projesinden IT projelerine, Reklam kampanyasından, Hukuk davalarına proje bazında takip edilecek tüm süreçlerinizde müşterilerinizi, tedarikçilerinizi, iş ortaklarınızı dijital bilgi sisteminizin bir parçası haline getirin. Kolay organize olun, iletişim kurun işinizi kolaylaştırın. 


Workcube Portein Hakkında ayrıntılı bilgi ve demo talepleriniz için ekranın sağ tarafındaki formu doldurabilir veya 0850 441 2323 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.


Workcube Ürün ve Çözümlerini Yakından Tanımak için Tıklayın    

Workcube’ü incelemek için DEMO’yu ziyaret Edin


11 Mayıs 2021

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.