blog - Workcube Genç Yetenekler Programı'nın Yeni Dönemi Başladı
Workcube Genç Yetenekler Programı'nın Yeni Dönemi Başladı


Kurumsal iş yazılımları üreticisi Workcube tarafından gerçekleştirilen genç yetenekler programı gençlerin dijital dünyada kariyer planlaması yapmalarını ve dijital meslekler kazanmalarını hedefliyor.

Program kapsamında genç yeteneklere Workcube çevresinde müşterilere sunulan farklı hizmetlerde uzmanlaşma, Workcube ekosisteminde çalışma ve yeterli deneyimi elde ettikten sonra gelecekte kendi işlerini kurma imkanı sunuluyor.  

Düzenli bir şekilde yürütülen programa genç yetenekler Workcube web sitesi üzerinden başvurabiliyor. Bu kapsamında şu ana kadar alınan başvurulardan davet alan ilk grup genç yetenek, 6 Aralık'ta gerçekleştirilen "Kariyer Tanıtım Günü"ne katıldı.  

Kariyer tanıtım gününde konuşma yapan Workcube Topluluk Lideri Ömer Turhan programın hedef ve amaçlarını ve gençlere sunulan kariyer yol haritasını anlattı. 

Program kapsamında 6 haftada verilecek 6 tam günlük eğitim ve yoğun ev ödevlerinin ardından girecekleri sınavlar ile ön yeterliliklerini kanıtlayan gençler uzman yardımcısı adayı olarak Workcube merkez ofiste, Workcube iş ortaklarında veya Workcube müşterilerinde işe yerleştirilecekler.

Tanıtımın ardından katılımcılar verilen formları doldurarak kendlerine sorulan soruları cevapladılar ve başvurularını gerçekleştirdiler. 

Uzman yardımcılığı, uzmanlık, kıdemli uzmanlık gibi farklı unvanlar alarak ilerleme sağlanan kariyer programının son aşamasında dileyen program üyesi gençlere kendi işlerini kurmaları ve Workcube iş ortağı olarak ekosisteme hizmet üretmeleri konusunda destek verilecek.

Yoğun başvuru alınan ve Workcube Topluluğu İşe Alım, Yerleştirme ve Oryantasyon Lideri Ömer Erörs ve Erdem Ulugöl tarafından yönetilen program kapsamında "Kariyer Tanıtım Günleri" gelecek haftalarda da farklı gruplarla düzenlenmeye devam edecek. Siz de bu programda yer almak istiyorsanız linkten başvurabilirsiniz. 


05 Aralık 2018

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.