blog - Workcube Genç Yetenekler Programı
Workcube Genç Yetenekler Programı


Kurumsal iş yazılımları üreticisi Workcube tarafından gerçekleştirilen genç yetenekler programı gençlerin dijital dünyada kariyer planlaması yapmalarını ve dijital meslekler kazanmalarını hedefliyor.

4 hafta, 60 saat süren ücretsiz eğitim projesi "Workcube Genç Yetenekler Programı"nda kursiyerlerle kod geliştirim, proje ve görev yönetimi, işletme yönetimi ve yazılım konuları işleniyor. Proje ödevleri ve girdikleri sınavlar ile yeterliliklerini kanıtlayan adaylar programdan başarıyla mezun olduklarında başta Workcube müşterileri olmak üzere iş ortakları ve Workcube'un Ar-ge ekibinde işe yerleştiriliyor. Uzman yardımcılığı, uzmanlık, kıdemli uzmanlık gibi farklı unvanlar alarak ilerleme sağlanan kariyer programının son aşamasında dileyen program üyesi gençlere kendi işlerini kurmaları ve Workcube iş ortağı olarak ekosisteme hizmet üretmeleri konusunda destek veriliyor. 

“Genç Yetenekler Programı” hakkında bilgiler veren, Workcube Partnerlerinden Teknoik kurucu ortağı ve program yürütücüsü Ömer Erörs, “dijital dünyada ilerlemek isteyen yetenekli insanların gelişimine katkı sağlamayı hedefleyen program yeni mezunlara iş dünyasının kapılarını aralıyor. Workcube müşteri, iş ortağı ve Workcube Ar-ge bünyesinde iş imkanı sunan Yazılım Geliştirme, Uygulama Danışmanlığı, Modül Uzmanlığı, Dijital Dönüşüm Uzmanlığı vd. bilişim uzmanlıklarını kapsıyan programa başvurular www.workcube.com üzerinden yapılabiliyor. Program kapsamında ücretsiz eğitim hakkı kazanan ve 1 aylık eğitimi başarıyla tamamlayan genç yeteneklerin Workcube mesleklerinde uzmanlaşmalarının önünü açıyoruz” dedi.

Düzenli bir şekilde yürütülen ve yogun talep gören programa genç yetenekler Workcube web sitesi üzerinden başvurabiliyor. 

Workcube Topluluğu İşe Alım, Yerleştirme ve Oryantasyon Lideri Ömer Erörs tarafından yönetilen ve yürütülen “Workcube Genç Yetenekler Programı"nın gelecek etaplarına başvurmak ve CV bırakmak için tıklayın. 

Genç yeteneklerle gerçekleştirdiğimiz röportaj için tıklayın.


05 Aralık 2018

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.