blog - Yazılımcılar İçin Kosgeb Destekleri ve Proje Yazma Eğitimi"ni gerçekleştirdik
Yazılımcılar İçin Kosgeb Destekleri ve Proje Yazma Eğitimi"ni gerçekleştirdik


Workcube İş ortaklığı programı kapsamında #partnerlerimizin gelişimini ve iş birliğini arttırmayı hedeflediğimiz eğitim ve etkinliklerimiz devam ediyor.

27 Ekim Cumartesi günü Catalyst Hub’da bir araya gelen Workcube Topluluğu Üyeleri ile "Yazılımcılar İçin Kosgeb Destekleri ve Proje Yazma Eğitimi"ni gerçekleştirdik.

Workcube Topluluk Üyelerinden Yönetim Danışmanı, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Bülent Fidan tarafından verilen eğitimde Workcube Catalyst platformu üzerinde dikey ve fonksiyonel ürün geliştiren iş ortaklarımız bu iş fikirleri ve ürünleri için KOSGEB üzerinden ne gibi desteklr alabilecekleri konusunda bilgi sahibi oldular.

Eğitim kapsamında yapılan atölye çalışmasında ise Workcube İş Ortakları geliştirmeyi düşündükleri çözümlere ait KOSGEB başvuru projelerini yazma konusunda uygulamalı çalışma gerçekleştirdi.

Eğitim sonunda iş ortaklarımız 5 yeni iş fikri ile KOSGEB'e başvurma kararı aldı. Değerli katkılarından dolayı Bülent Fidan'a teşekkür ediyoruz.

Kurumsal ya da bireysel geliştirdiğiniz özel çözümlerinizi Workcube Platformu’na taşıyarak, siz de Workcube Topluluğu’nun bir parçası olabilirsiniz.

Workcube İş Ortaklığı Programı hakkında detaylı bilgi ve başvuru için linke tıklayabilirsiniz 

Catalyst Hub bünyesinde verilen eğitimler ve yaklaşan etkinlikler hakkında bilgi almak için tıklayın. 


27 Ekim 2018

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.