blog - Workcube, ERP’de Kariyer Etkinliğindeydi.
Workcube, ERP’de Kariyer Etkinliğindeydi.


ERP Committee tarafından organize edilen ERP’de Kariyer konulu etkinlik, Bilişim Eğitim Merkezi'nin gerçekleştirdiği ERP eğitimi mezunlarını sektör profesyonelleriyle buluşturdu.

İŞKUR işbirliği ile gerçekleşen ve 4,5 ay süren Kurumsal Kaynak Planlama programından mezun, yazılım ve ağırlıklı endüstri mühendisliği öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte ERP markaları programdan mezun olan gençlere firma, ürün ve hizmetlerinin yanı sıra kariyer fırsatlarını da anlattı. Sektör yöneticileri ayrıca gençlere tavsiyeler de bulundu.

Workcube Türkiye Distribütörü Katalizör Bilgi Teknolojileri Kurumsal İlişkiler Yöneticisi Satiye Ketenci ve Workcube Toplululuk İşe Alım, Yerleştirme ve Oryantasyon Lideri Ömer Erörs’ün de hazır bulunduğu etkinlikte; Workcube’un Dijital Meslekler ve Kariyer Programı kapsamında açtığı “Genç Yetenekler Programı” anlatıldı.

Workcube müşteri, iş ortağı ve Workcube Ar-ge bünyesinde iş imkanı sunan “Genç Yetenekler Programı” hakkında bilgiler veren Workcube Toplululuk İşe Alım, Yerleştirme ve Oryantasyon Lideri Ömer Erörs, “dijital dünyada ilerlemek isteyen yetenekli insanların gelişimine katkı sağlamayı hedefleyen program Uygulama Danışmanlığı, Modül Uzmanlığı, Dijital Dönüşüm Uzmanlığı, Yazılım Geliştirme vd. bilişim uzmanlıklarını kapsıyor. Başvuruların www.workcube.com üzerinden yapıldığı programda ücretsiz eğitim hakkı kazanan ve 1 aylık eğitimi başarıyla tamamlayan genç yeteneklerin Workcube mesleklerinde uzmanlaşmalarının önünü açıyoruz” dedi.

Mart sonunda 3.sü tamamlanacak olan “Workcube Genç Yetenekler Programı"nın gelecek etaplarına başvurmak ve CV bırakmak için tıklayın. 

Genç yeteneklerle gerçekleştirdiğimiz röportaj için tıklayın.


21 Mart 2019

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.