blog - Workcube Dijital Dönüşüm Uzmanlığı Sertifika Programı
Workcube Dijital Dönüşüm Uzmanlığı Sertifika Programı


Workcube Dijital Dönüşüm Uzmanlığı Sertifika Programı Türkiye'nin her yerinden katılımcılar için tamamen online olarak yeniden açılıyor. 

Kayıtlı videolar, canlı online eğitimler, uygulamalı ödevlerden oluşan eğitim programımız aynı zamanda öğrendiklerinizi Türkiye'nin ilk web tabanlı kurumsal iş yönetim çözümü olan Workcube üzerinden uygulamanıza imkan sağlıyor. Eğitimleri ve ödev uygulamalarını başarı ile tamamlayan kursiyerler, Dijital Dönüşüm Uzmanlık Sertifikası almaya hak kazanıyor. Mezunlar Workcube  kullanan 4000'i aşkın işletmede istihdam ve kariyer fırsatlarından faydalanıyor.

Workcube ve yetkili iş ortağı TeknoİK'nın yürüttüğü dijital meslek eğitimlerine ücretsiz katılmak, sertifika almak ve istihdam olanaklarından yararlanmak isteyenlerin başvurularını bekliyoruz.

Siz de başvurunuzu yapmak için hemen tıklayın.  

Stratejik Çerçeve, ERP Proje yönetimi, İş Analizi ve ERP Danışmanlığı konu başlıklarından oluşan Workcube DDU Eğitimi ile, Dijital Kaslarınızı güçlendirecek yetkinlikler kazanın. Workcube Ürün ve Çözümlerini Yakından Tanıyın Tıklayın    
Workcube’ü incelemek için DEMO’yu ziyaret Edin


25 Eylül 2020

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.