blog - Workcube ve WRK İK'dan Bulut Bordrolama Hizmeti
Workcube ve WRK İK'dan Bulut Bordrolama Hizmeti


Bulut Bordrolama Hizmeti İçin Güvenilir Teknoloji ve Yol Arkadaşı

Workcube Bulut Bordro Çözümü ile işletmeler, çalışanların bordro işlemlerinin yanı sıra izin talep yönetimi, avans talepleri, PDKS yönetimi, ihtar ve ödül yönetimi gibi faaliyetlerini de bütünlüklü olarak yönetebiliyorlar.

Yazılım altyapı yatırımını ortadan kaldıran ve yetkin personel ihtiyacını azaltan Workcube Bulut Bordro Çözümü işletmelerin hem zamandan hem de paradan tasarruf etmelerini sağlıyor.

Workcube'un deneyimli iş ortaklarından  WRK İnsan Kaynakları A.Ş.'nin hem Workcube bordrolama altyapısı konusunda deneyimli hem de mevzuat konusunda yetkin iş gücü, şirketlerin bordrolama faaliyetlerinin her aşamasında işletmelere yol arkadaşlığı yapıyor.

Workcube bordrolama çözümünü bir bulut çözüm olarak kiralama yöntemiyle kullanabilir ve kendi bordrolamalarınızı yapabilirsiniz. İsterseniz sadece altyapı değil tüm bordrolama faaliyetlerinizin yönetimini WRK İnsan Kaynakları A.Ş.’nin güvenilir ve deneyimli uzmanlarına bırakabilirsiniz.


1 Ay Ücretsiz Deneme Süresi

“Müşterilerimize Workcube Bulut Bordrolama çözümünü ve verdiğimiz hizmetleri deneyimlemesi için 1 ay ücretsiz deneme süresi veriyoruz. Bu sayede müşterilerimiz işlerinin ne kadar kolaylaştığını bizzat yaşayarak görüyorlar” diyen WRK İnsan Kaynakları A.Ş. yönetici ortağı Denizhan Akbulut, Türkiye gibi mevzuatı sık değişen ülkelerde yapılan yasal güncellemelere hem yazılım altyapısı hem de bilgi olarak yetişmenin zor olduğunu, bu açıdan firmaların artık bu işi ehil ellere ve tüm güncellemeleri ücretsiz sunan bulut altyapılara geçirmeye daha meyilli olduğunun altını çiziyor.

Sadece bordrolama ile sınırlı kalmayıp teşvik danışmanlığı ve Workcube İnsan Kaynakları Çözümü danışmanlığı konusunda da hizmet sunduklarını belirten Denizhan Akbulut, verdikleri hizmetlerin en temel amacının bodrolama süreçlerinin doğru, kesintisiz ve eksiksiz sürmesini sağlarken, müşterilerini para cezası gibi yasal risklerden korumak ve yasaların sağladığı avantajlardan da sonuna kadar faydalandırmak olarak özetliyor.

Workcube Bulut Bordrolama Çözümü ve WRK İnsan Kaynakları Bordrolama Hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi ve ücretsiz deneme için https://www.wrkinsankaynaklari.com/ web sitesini ziyaret edebilir veya  +90 216 629 4293 no'lu telefonu arayabilirsiniz. 


Tüm Bileşenleri ile Workcube İnsan Kaynakları Çözümü Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın
Workcube Ürün ve Çözümlerini Yakından Tanımak için Tıklayın    
Workcube’ü incelemek için DEMO’yu ziyaret Edin


10 Ağustos 2020

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.