blog - Workcube Akademi Eğitimleri Devam Ediyor
Workcube Akademi Eğitimleri Devam Ediyor


Workcube’un yeni mezunları veya dijital dönüşüm konusunda uzmanlaşmak isteyenleri hedefleyen temel seviye eğitimlerinin yanı sıra Workcube İş Ortaklığı Ekosistemi’nde yer alan tüm topluluk üyelerine yönelik ileri seviye modül eğitimleri, konusunda uzman Workcube Danışmanları tarafından veriliyor.

Pandemi sürecine kadar sınıf ortamında yürütülen tüm Workcube Akademi eğitimleri pandemi süreci ile birlikte tamamen online ortama taşınmış durumda.

Workcube Akademi Eğitim Sınıfları

  • Workcube Satış Uzmanlığı
  • Dijital Dönüşüm Uzmanlığı
  • Temel Seviye Workcube Implementasyonu
  • Workcube Proje Yönetimi
  • Workcube Coder
  • İleri Seviye Workcube Modül Eğitimleri sınıflarından oluşuyor. 

Eğitim sınıflarının bir kısmı Workcube Genç Yetenekler Programı'nın bir parçası olarak kurgulandı. Kendisine dijital dünyada kariyer edinmek isteyenlerin katıldığı bu eğitimler online hale geldikten sonra tüm Türkiye’den hatta yurtdışından da eğitimlere katılım sağlandı.Genç Yetenekler Programı kapsamında eğitimlere katılan kursiyerler eğitim sonundaki sertifikalandırma sürecini tamamlamaları halinde Workcube ekibinde veya Workcube ekosisteminde yer alan Workcube kullanıcı firmalarda veya Workcube iş Otaklarında işe yerleştiriliyorlar. Şu ana kadar 100’e yakın Türk genci bu eğitimler sayesinde ilk iş deneyimlerine kavuşma şansı yakaladı. 

Workcube ve yetkili iş ortağı TeknoİK'nın yürüttüğü dijital meslek eğitimlerine ücretsiz katılmak, sertifika almak ve istihdam olanaklarından yararlanmak isteyenler diledikleri zaman başvuruda bulunarak eğitimlerini alabiliyorlar. 

Siz de başvurunuzu yapmak için hemen tıklayın.  


Workcube Ürün ve Çözümlerini Yakından Tanımak için Tıklayın    
Workcube’ü incelemek için DEMO’yu ziyaret Edin


25 Ocak 2021

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.