blog - Tesan'da Dijital Dönüşüm Konuşuldu
Tesan'da Dijital Dönüşüm Konuşuldu


Bilgi ve İletişim Teknolojileri sektöründe ürün sağlayıcı olarak 38. yılını kutlayan TESAN, 300'e yakın çalışanı ile 4.000’in üzerinde ürün çeşidini , 25.000'den fazla satış noktasında tüketici ile buluşturuyor. TESAN 3.000’i aşan dağıtıcı ve perakendeci kurumsal iş ortağı ile pazara ulaşıyor.


TESAN 13 yıldır kullanıcısı olduğu Workcube ile
operasyonlarının tüm aşamalarında dijitalleşmeyi
önemli ölçüde başarmış bir şirket. 

TESAN çalışanları ve üst yönetimi geçtiğimiz günlerde Workcube Dijital Dönüşüm Seminerinde TESAN merkez ofiste bir araya geldi. 

Workcube Topluluk Lideri Ömer Turhan ve Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Workcube Topluluk Üyesi Prof. Murat Kasımoğlu tarafından verilen Dijital Dönüşüm Seminerleri müşterilerimizin yönetici ve çalışanlarında dijtalleşmenin dünü, bugünü ve geleceği hakkında farkındalık oluşturmayı amaçlıyor. 

Yarım gün süren seminer TESAN Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Erdoğan'ın açılış konuşması ile başladı. "Dijitalleşme Seviyemizi hem kişisel kariyerimiz, hem şirketlerimiz hem de ülkmeiz için yüksletmeliyiz" diyen Bekir Erdoğan dijital dönüşümün hem TESAN hem de TESAN'ın dijital ürünlerini kullanan müşterileri için büyük önem taşıdığını dile getirdi. 

Ömer Turhan ve Murat Kasımoğlu'nun sunumları ile devam eden seminerde Prof. Murat Kasımoğlu dijitalleşmenin yeni bir meydan okuma olduğunun altını çizdi ve rekabette ayakta kalmak için büyük küçük tüm şirketlerin dijital olgunluk seviyelerini yükseltmeleri gerektiğini vurguladı. 

Ömer Turhan yaptığı konuşmada Endüstri 4.0 framework'unun detaylarını katılımcılarla paylaştı. "IDC dijitalleşmek için işletmelerin 7 ana başlıkta 36 yazılıma ihtiyaç duyduğunu ifade ediyor, Workcube ve Google teknolojilerinin birarada çalıştığı platform bu ihtiyacın 33'ünü tek başına karşılayabilir durumda" diyen Ömer Turhan endüstri 4.0'ın sadece robotlar ve otomasyon olmadığının da altını çizdi. Workcube Çözümleri Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Tıklayın


09 Mart 2020

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.