blog - Mart Ayı Workcube Catalyst ERP Canlı Demo Etkinliği Gerçekleşti
Mart Ayı Workcube Catalyst ERP Canlı Demo Etkinliği Gerçekleşti


11 Mart Çarşamba günü Catalyst Hub’da düzenlenen Workcube Demo etkinliği, Workcube’ü yakından tanımak isteyen kullanıcı adayı firma yöneticileri ve iş ortağı adaylarının katılımıyla gerçekleşti.

Etkinliğin sunumunu Workcube İş Ortağı Mifa Sistem Kurucu Ortaklarından Aykut Demirbilek Yaptı. 

Workcube yetkin iş ortaklarından Mifa Sistem kurucu ortaklarından Aykut Asım Demirbilek’in sunumuyla gerçekleşen etkinliğin ilk bölümünde Workcube kullanıcılara sunduğu avantajlar, lisanslama modelleri, teknolojisi ve ürün bileşenleri anlatıldı. 

Kısa bir kahve arasının ardından başlayan 2. Bölüm ürün anlatımıyla geçti. Workcube Catalyst canlı ekranlar üzerinden gerçekleşen demo sunumunda müşteri yönetiminden pazarlamaya, satış yönetiminden satın almaya, finanstan üretime, projeden insan kaynaklarına ve portal yönetiminden e-ticarete ürünün tüm fonksiyonlara değinilirken  ekranlar üzerinden işleyişi anlatan örnek uygulamalar da gösterildi.

 

Workcube’un işletmelere sunduğu uçtan uca yönetim modelinin demo üzerinden aktarılmaya çalışıldığı etkinlikte konuklar, Workcube’de merak ettikleri pek çok konuya da cevap aldılar. İnteraktif bir ortamda gerçekleşen etkinlikler her ay düzenli olarak düzenlenmeye devam edecek.

Workcube Ürün ve Çözümlerini Yakından Tanımak için Tıklayın    
Workcube’ü incelemek için DEMO’yu ziyaret Edin

Catalyst Hub bünyesinde verilen eğitimler ve yaklaşan etkinlikler hakkında bilgi almak için tıklayın. 


12 Mart 2020

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.