blog - Let's Talk Mart Ayı Etkinliğimizde Yapay Zeka Konusunda Uzman Prof. Dr. İbrahim Türkoğlu Bizlerleydi.
Let's Talk Mart Ayı Etkinliğimizde Yapay Zeka Konusunda Uzman Prof. Dr. İbrahim Türkoğlu Bizlerleydi.


Her ay düzenlenen Workcube Let’s Talk etkinlikleri 'nin Mart Ayı konuğu Fırat Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Yazılım Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. İbrahim Türkoğlu idi.

16 Mart Cumartesi günü Catalyst Hub'da gerçekleşen etkinliğe yapay zeka, derin öğrenme, yapay sinir ağları konusuna ilgi duyan Workcube iş ortakları, Workcube müşterileri ve Workcube topluluk üyeleri katıldı. 

Seminerde Türkoğlu, yapay zeka ile gelecekte bizleri nelerin beklediğini, yapay zeka ile ilgi temel kavramları, yapay zeka araştırmalarını, problem çözme ve yapay zeka mimarisini dinleyicilere aktardı. Konuşmanın ikinci yarısında derin öğrenme mimarisi, yapay zeka disiplinleri ve yapay sinir ağlarının sosyal yaşam, iş dünyası, tıp, eğitim gibi farklı alanlarda kullanım örneklerini anlatan Türkoğlu, bir yüksek lisans dersi havasında geçen etkinliğin sonunda hem etkinlik katılımcılarının hem de online izleyicilerin yoğun şekilde sordukları soruları yanıtladı. 

Keyifli bir sohbet tadında gerçekleşen etkinliğin bitiminde İbrahim Türkoğlu katılımcıların bir kısmı ile birlikte toplu fotoğraf çekildi.

Let's Talk Etkinlikleri her ay düzenli olarak, Workcube Topluluk üyelerinin farklı konularda ufkunu açacak, gelişimine katkı sağlayacak konularda, uzman konuşmacıların katılımı ile düzenli olarak gerçekleştriliyor. 

Youtube Üzerinden canlı yayınlanan etkinliğin video kaydına bu linkten ulaşabilirsiniz. 

Catalyst Hub bünyesinde verilen eğitimler ve yaklaşan etkinlikler hakkında bilgi almak için tıklayın. 


18 Mart 2019

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.