blog - Eylül Ayı Workcube İş Ortaklığı Toplantısı Gerçekleşti
Eylül Ayı Workcube İş Ortaklığı Toplantısı Gerçekleşti


Workcube İş Ortaklığı Tanıtım etkinliklerimiz her ay düzenli olarak düzenlenmeye devam ediyor. Aylık düzenlen etkinliğw sadece İstanbul'dan değil Türkiye'nin dört bir yanından iş ortağı adayları katılıyor. 5 Eylül Çarşamba günü düzenlenen yeni etkinlik, Workcube'ü yakından tanımak isteyen konusunda uzman, ilgili ve değerli katılımcılarla gerçekleşti. Koşuyolu Catalyst Hub Seminer Salonu'nda gerçekleşen etkinlikte katılımcılar networking yapma imkanı da buldu. 

"Neden Workcube İş Ortağı Olunmalı?" konulu sunumu gerçekleştiren Workcube Çözümleri Türkiye Distribütörü Katalizör A.Ş. Yöneticisi Ozlem Turhan, Workcube'un tarihçesiyle başladığı etkinliğin ilk bölümünde Workcube'un temel yapısını, teknolojisini, fonksiyon setini, ölçeklenebilir yapısını, sahip olma modellerini, fiyatlamasını ve iş yapış modelini anlattı. Ürün odaklı anlatımla geçen ilk bölümle birlikte katılımcılar Workcube yakından tanıma fırsatı bulurken, işletmelerin dijital dönüşüm projelerinde Workcube'un sağladığı kazanımları da öğrenme imkanı buldular. 

Workcube'ün bilişim sektöründe bir ilki gerçekleştirerek, kooperatifleşmeye giden yolda ilk adımları attıklarını da dile getiren Turhan, "Workcube, Küresel Ölçekli bir Kooperatif faaliyetini başlatmış bulunuyor. Dünyanın birçok yerinde öncü insanlar makul bir yaşam, insan ve doğayla uyumlu ilerlemenin nasıl mümkün olabileceği üzerinde kafa yoruyor. Türkiye ve Mena bölgesinde ana dağıtıcısı olduğumuz Workcube'un bu bağlamda kuvveden fiile geçerek makul ilerlemenin öncüsü olacağına inanıyoruz." dedi.

Workcube'un kazanan-kazandıran iş modeliyle büyük bir eko sistem olduğunun altını da çizen Turhan, 50'den fazla kurumsal, 450'den fazla sertifikalı iş ortağıyla KOBİ'den Holdinge farklı ölçekteki firmalara Workcube'un satış, proje, geliştirim, eğitim gibi tamamlayıcı hizmetlerin yanı sıra, dikey ürün geliştirme, add-onlar ve entegrasyon gibi ana ürün etrafında sektöre ve ihtiyaca özel pratik çözümler sunmak üzere konusunda uzman ve yetkin yeni partnerler kazanmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam ettiklerini de belirtti. 

Workcube'de iş ortaklığının nereden başladığı nereye uzandığı, gelir modelleri ve operasyonel süreçlerin detaylı olarak anlatıldı son bölümde katılımcılardan gelen sorular cevaplandı ve etkinliğin interaktif bir ortamda gerçekleşmesi sağlandı. 

Her ay düzenlenen etkinliğin Ekim 2019 programına web sitesinde yer alan Eğitim/Etkinlikler sayfasından ulaşarak, etkinliğe katılabilirsiniz. Tanıtım toplantısına satış, proje yönetimi, erp implementasyonu ve yazılım geliştirme alanlarında yetkinliği olan tüm profesyoneller davetlidir. Gelin, yeni bir geleceğe ve işbirliğine birlikte adım atalım, Workcube İş Ortaklığı modelinde birlikte kazanalım.


12 Eylül 2019

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.