blog - Oğuzcanlar Mobilya Dijital Dönüşümde Workcube dedi!
Oğuzcanlar Mobilya Dijital Dönüşümde Workcube dedi!


Ticari faaliyetlerine 1952 yılında başlayan, halen Karaman'da toplam 70.000 m2'ye yayılan tesislerinde Panel Mobilya ve Koltuk üretimi gerçekleştiren Oğuzcanlar Mobilya Dizayno ve Bismot markaları ile ev mobilyası alanında Türkiye'nin en köklü şirketlerinden biri. 

Dizayno ve Bismot markaları ile 50’yi aşkın ülkeye ihracat yapan, 400 bayisi, 30'un üzerinde showroom ve fabrika satış mağazası ile üretimin yanı sıra perakende satış noktaları ile de müşteriye ulaşan Oğuzcanlar Grubu, tüm operasyon, organizasyon ve süreçlerini Workcube ile uçtan uca dijitalleştirecek. 

ERP seçim sürecinde mobilyaya yönelik onlarca genel veya sektörel çözüm ile görüştüklerini, demolar aldıklarını belirten Oğuzcanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Osman Oğuzcan "Hiçbiri Workcube E-Furniture kadar ihtiyaçlarımıza karşılık vermedi . %100 web tabanlı, mobil uyumlu ve konsolide yapısı da Workcube’ü diğer çözümlerden öne çıkaran diğer etkenlerdi.” dedi. 

Workcube'un mobilya sektörüne özelleştirilmiş dikey ERP çözümü Workcube E-furniture üzerinden hayata geçirilecek projede satıştan planlamaya üretimden sevkiyata kadar farklı kaynaklarda ve lokasyonlarda olan süreç ve operasyonların konsolide edilerek tek bir sistem üzerinde yönetilmesi hedefleniyor. 

Proje kapsamında grup bünyesindeki şirketlere ait üretim ve planlama akışları Workcube E-Furniture üzerinde anlık izlenecek, şirketler arası transferler ve grup içi işlemlerin yanı sıra finans-muhasebe, insan kaynakları ve CRM dahil tüm operasyonlar %100 web tabanlı olarak takip edilebilecek.

Workcube ve Oğuzcanlar Proje Ekibi Proje Kick-Off Toplantısında

Workcube iş ortağı Gramoni liderliğinde mobilya sektöründe uzman Workcube yetkili iş ortakları Ezgi Yazılım ve Connect Yazılım'ın da dahil olduğu proje konsorsiyumu ile hayata geçirilen projenin ilerleyen fazlarında üretim ve diğer alanlardaki makine ve cihazlar Workcube’e bağlanarak kesintisiz ve anlık veri akışı sağlanacak ve Oğuzcanlar Mobilya Endüstri 4.0 uygulamaları ile tam dijitalleşme sağlamış olacak. 


Oğuzcanlar Mobilya Hakkında

Oğuzcanlar Mobilya Karaman organize sanayi bölgesinde kurulu fabrikaları ile mobilya üretimi yapmaktadır. 65 yıllık geçmişe sahip bir aile şirketi olan Oğuzcanlar 50 ülkeye ihracat yapmakta ve tüm yurtta bulunan bayileri ile ürünlerini pazarlamaktadır. Karaman, Konya, İstanbul, Ankara, Bursa, Kayseri, Mersin ve Avusturya Grazz gibi farklı şehirlerde bulunan showroom ve fabrika satış mağazaları ile perakende sektöründe de hizmet vermektedir.


Workcube E-furniture Çözümünü Yakından Tanımak İçin Tıklayın
Workcube Ürün ve Çözümlerini Yakından Tanımak için Tıklayın    
Workcube’ü incelemek için DEMO’yu ziyaret Edin28 Temmuz 2021

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.