blog - Atilla Dural, Duramak ve Duraser Workcube ile dijitalleşiyor
Atilla Dural, Duramak ve Duraser Workcube ile dijitalleşiyor


Mifa Sistem ve Atilla Dural Proje Ekipleri Bir arada
Mifa Sistem ve Atilla Dural Proje Ekipleri Birarada

54 senedir inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalara inşaat ekipmanları ve iş makinaları satış ve kiralama hizmetleri sunan Atilla Dural Mümessillik ve İnşaat A.Ş. uzun süren arayışları sonucunda Dijital Dönüşüm projesini Workcube ile gerçekleştirmeye karar verdi.

Atilla Dural Mümessillik, Duramak ve Duraser şirketlerinin tamamını kapsayan dijital dönüşüm projesi Workcube İş Ortağı Mifa Sistem tarafından yönetiliyor. Dijital dönüşüm projesinin tamamlanması ile birlikte Uluslararası yatırımlar alarak sektöre ve ülkemize değer katan Atilla Dural grup şirketlerinin, konsolide ve uluslararası finansal raporlama standartlarında denetlenebilir ve takip edilebilir bir yapıya sahip olması hedefleniyor.  

Workcube ERP-Dijital Dönüşüm Projesi kapsamında  Atilla Dural'ın çok uluslu organizasyon modeli ve karmaşık iş süreçleri uçtan uca Workcube Catalyst platformu üzerine taşınarak, dijital ekonomiye uygun hale getirilecek.

Satış, satın alma, malzeme ve ekipman, insan kaynakları, sevkiyat, lojistik, kiralama ve servis işlemlerinin bütünleşik olarak Holistik İş Çözümü Workcube üzerinde yönetilmesinin hedeflendiği proje kapsamında Workcube'un %100 Web tabanlılık ve mobil uyumluluk özellikleri sayesinde saha satış ve servis ekipleri mobilize edilerek, anlık verilerle doğrudan sistem üzerinde çalışabilmesi ve süreçlere dahil edilmesi sağlanacak.


Atilla Dural Hakkında

SAEZ Kule Vinçleri, Alimak Asansör ve Platformları, Altec teleskopik kamyon üstü Vinç ve Sepetlerinin Türkiye’de satışını gerçekleştiren Atilla Dural, makinelerin kurulum, bakım, onarım ve yedek parça sağlanması konularında satış sonrası servis hizmetini de başarıyla vermektedir. Bu markaların yanı sıra Liebherr Kule Vinçlerinin kiralanması ve deneyimli servis ekiplerimizce bakımları da yapılmaktadır.

Atilla Dural, inşaat ekipmanlarının kullanımındaki artış ve inşaat sektöründeki büyümeyi dikkate alarak, inşaat makinelerini yüksek maliyetlerden dolayı satın almayı tercih etmeyen müşteriler için inşaat ekipmanları kiralama şirketi olan DURAMAK’ı ve servis bakım hizmetlerini verdiği DURASER’i kurdu.


Workcube Ürün ve Çözümlerini Yakından Tanımak için Tıklayın    
Workcube’ü incelemek için DEMO’yu ziyaret Edin


02 Ekim 2020

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.