blog - 15 günde bir otomasyon şirketi nasıl canlıya geçti?
15 günde bir otomasyon şirketi nasıl canlıya geçti?


Tüm süreçlerini Workcube ile yönetme kararı alan Aksa Otomasyon 15 günde canlı Workcube kullanımına geçti. 

Endüstriyel Otomasyon alanında faaliyet gösteren Aksa Otomasyon dünyanın önde gelen otomasyon markalarının bayiliğini ve sistem entegratörlüğünü yapıyor. 39 farklı marka altında ürünleri olan Aksa otomasyon, farklı şehirlerde faaliyet gösteren saha satış ekipleri ile Türkiye çapında satış ve dağıtımının yanı sıra bu ürünler için satış sonrası kurulum ve teknik servis hizmetleri de sunuyor. 

Aksa otomasyon - Arven Ada Bilişim Proje Ekibi

Aksa Otomasyon - Arven Ada Bilişim Proje Ekibi

Kısa bir süre önce tüm satış dağıtım operasyonlarını ve tüm iş süreçlerini Workcube ile yönetme kararı alan Aksa Otomasyon'da Workcube dijitalleşme projesinin başladığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde projenin büyük kısmı tamamlanarak canlı kullanma geçildi. 

Workcube ile birlikte zenginleştirilmiş içeriğe sahip ürün yönetimine geçilen projede ilk olarak Aksa Otomasyon'un satışa sunduğu 15.000'in üzerinde ürünün Workcube'e aktarımı gerçekleştirildi.

Proje kapsamında işletmenin bir diğer temel kaynağı olan müşteri ve tedarikçileri de sisteme aktarılarak her bir müşteri/tedarikçi özelinde risk bilgileri, özel iskonto, özel fiyat listesi gibi tanımlar yapıldı ve tüm tekliflendirme, sipariş ve faturalama aşamalarında operasyon ve süreçlerin bu tanımlara uygun işletilmesi sağlandı. 

Finans & muhasebe, ürün, stok, müşteri& tedarikçi yönetimi, satın alma, satış teklif ve sipariş yönetimi, E-devlet çözümleri canlı kullanımına 15 gün içerisinde geçilen projenin bundan sonraki etabında bordro dahil insan kaynakları yönetimi, proje yönetimi ve teknik servis süreçlerinin de tüm diğer modüllerle entegre şekilde Workcube üzerinde yönetilmesi sağlanacak.

Workcube Best Practice Uygulamaları Proje Süresini Radikal Şekilde Düşürüyor

Dünya'nın en hızlı implemente edilen ERP çözümü olma yolunda müşterilerine farklı araç setleri ve fonksiyonlar sunan Workcube sektörlere özel sunduğu Best Practice Paketleri ile implementasyon süresinin çok daha hızlı ve verimli geçmesini sağlıyor. Workcube ve iş ortaklarının farklı sektörlerde yıllar boyu edindiği know-how ve deneyimin doğrudan müşteri uygulamasına aktarıldığı Best Practice paketleri ile artık dijitalleşme haftalar mertebesinde gerçekleşiyor. Aksa otomasyon projesini hayata geçiren deneyimli Workcube iş ortağı Arven Ada Bilişim'in otomasyon sektöründeki best practice uygulaması sayesinde Aksa Otomasyon en kısa sürede canlı kullanıma alınan Workcube projelerinden biri olarak kayıtlara geçti. 

 


Workcube Ürün ve Çözümlerini Yakından Tanımak için Tıklayın    
Workcube’ü incelemek için DEMO’yu ziyaret Edin


19 Nisan 2021

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.