blog - 9 Yetenekli Yazılımcı Adayı Daha İşe Yerleşti
9 Yetenekli Yazılımcı Adayı Daha İşe Yerleşti


Üniversiteden yeni mezun gençlerin Workcube ekosisteminde kariyer edinmelerini, ürün, hizmet ve kazanç üretebilir hale gelmelerini hedefleyen ve yoğun ilgi gören  4. Dönem Workcube Genç Yetenekler Programı, 9 Yazılımcı Adayının Workcube Topluluğu'nda istihdam edilmesiyle tamamlandı. 

Ekim 2019'da düzenlenen 4. dönem “Workcube Genç Yetenekler Programı'nda ücretsiz eğitim hakkı kazanan ve bir aylık eğitim programını başarı ile tamamlayan yazılımcı adayları Workcube Ar-ge ekibi, Workcube iş ortakları ve Workcube müşterilerinde işe yerleştirildiler. 

Program kapsamında 4 hafta boyunca eğitim verildi. Eğitim sürecinde kod geliştirim, proje ve görev yönetimi, işletme yönetimi ve yazılım konuları işlendi. Proje ödevleri ve girdikleri sınavlar ile yeterliliklerini kanıtlayan adaylar Workcube topluluğunda istihdam edilerek işe başladı. Düzenlediği dönemden bu zamana dek 20 yazılımcı adayı gencin istihdamını sağlayan Workcube Genç Yetenekler Programı ilerleyen dönemlerde de, yeni yazılımcı adayı gençlere destek vermeye devam ediyor olacak.

Yazılım uzman yardımcılığı, uzman yazılımcı, kıdemli yazılım uzmanı gibi farklı unvanlar alarak ilerleme sağlanan kariyer programının son aşamasında, program üyesi gençlere dilerlerse kendi işlerini kurmaları ve Workcube iş ortağı olarak ekosisteme hizmet üretmeleri konusunda destek verilecek.


Workcube Topluluğu İşe Alım, Yerleştirme ve Oryantasyon Lideri Ömer Erörs tarafından yönetilen  “Workcube Genç Yetenekler Programı"nın gelecek etaplarına başvurmak ve CV bırakmak için tıklayın. 


27 Kasım 2019

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.