Workcube ERP | CRM | HR

Haber/Etkinlik
Mart Ayı Workcube Catalyst ERP Canlı Demo Etkinliği Gerçekleşti
12 Mart 2020
11 Mart Çarşamba günü Catalyst Hub’da düzenlenen Workcube Demo etkinliği, Workcube’ü yakından tanımak isteyen kullanıcı adayı firma yöneticileri ve iş ortağı adaylarının katılımıyla gerçekleşti.

Haber/Etkinlik
Tesan'da Dijital Dönüşüm Konuşuldu
09 Mart 2020
Müşterilerimizde gerçekleştirdiğimiz Dijital Dönüşüm Seminerlerinin bu sefer ki durağı müşterimiz Tesan'dı. TESAN 13 yıldır kullanıcısı olduğu Workcube ile operasyonlarının tüm aşamalarında dijitalleşmeyi önemli ölçüde başarmış bir şirket. 

Temel Bilgiler
ERP’de Toplam Sahip Olma Maliyeti
17 Şubat 2020
ERP veya herhangi bir kurumsal iş yazılımı satın alırken aday müşterilerimize söylediğimiz en önemli şey, yapacakları satın almalarda kendilerine sunulan ilk sahip olma maliyetinden ziyade toplam sahip olma maliyetine bakmaları gerektiği.

Makale
ERP'de Açık Kaynak Kodu
27 Ocak 2020
"Açık Kaynak Kodu” kavramının iki boyutu var. Bir tanesi global veya lokal olarak herkesin bir şey kattığı tamamen açık platformlar. Diğer boyutu ise yazdığı yazılımı müşterisine açık kaynak kodu ile birlikte veren yazılım şirketlerinin geliştirdikleri yazılımlar.

Başarı Hikayesi
Workcube Başarı Hikayesi: HİD-TEK
15 Ocak 2020
Hidrolik, pnomatik, vakum ve otomasyon sistemlerinde kullanılan malzemelerin üretimi, ithalatı ve satışı konusunda müşterilerine hizmet veren Bursa merkezli HİD-TEK LTD ŞTİ. dijital dönüşümünü Workcube ile gerçekleştirdi.

Haber/Etkinlik
Slingsan'ın Dijital Dönüşüm Yolculuğunda Tercihi Workcube
02 Ocak 2020
Slingsan büyüme stratejisini destekleyecek Dijital Dönüşüm çalışmaları kapsamında birlikte hareket edeceği kurumsal iş çözümü arayışını Workcube ile sonlandırdı. Aralık 2019'da başlayan proje Workcube İş Ortağı Mifa Sistem tarafından yönetiliyor.

Haber/Etkinlik
2019'un Son Canlı Demo Etkinliği Yoğun Katılımla Gerçekleşti
20 Aralık 2019
Workcube ERP Tanıtım Günleri - Canlı Demo etkinliğine Workcube'u yakından tanımak isteyen müşteri ve Workcube iş ortağı adayları katıldı. Workcube Catalyst'in Temel Avantajları ve öne çıkan özelliklerinin anlatımı ile başlayan etkinlik, Workcube Catalyst arayüzünden canlı demo ile devam etti. 

Haber/Etkinlik
9 Yetenekli Yazılımcı Adayı Daha İşe Yerleşti
27 Kasım 2019
Ekim 2019'da düzenlenen 4. dönem “Workcube Genç Yetenekler Programı'nda ücretsiz eğitim hakkı kazanan ve bir aylık eğitim Programını başarı ile tamamlayan Yazılımcı Adayları Workcube Ar-Ge ekibi, Workcube İş Ortakları ve Workcube Müşterileri'nde işe yerleştirildiler.

Haber/Etkinlik
Birikim Pilleri'nin Kararı Workcube
11 Kasım 2019
İş ve operasyonlarını uçtan uca bütünlüklü olarak yönetmek isteyen Birikim Pilleri dijital dönüşüm yolculuğunda Workcube Çözümleri'nde karar kıldı.

Haber/Etkinlik
e-Devlet 2020 Geçiş Zorunlulukları Hakkında
01 Kasım 2019
Gelir idaresi başkanlığının son yayınladığı tebliğe göre e-devlet ürünleri kullanacak şirketlerin kirterlerinde değişiklikler yapıldı ve yeni zorunluluklar getirildi. 2020'de hangi ay, hangi e-devlet uygulamasına geçmek kimin için zorunlu?

Haber/Etkinlik
Workcube'den 15 Ay Sabit TL Taksit, 0 Faiz Kampanyası
30 Ekim 2019
İş ortağımız ALMAN GRENKE'nin sunduğu finansman modeli ile birlikte Workcube Castalyst çözümlerine 15 aylık sabit TL taksitler ile sahip olabilirsiniz. Üstelik herhangi bir ek masraf veya vade farkı ödemeden.

Temel Bilgiler
Cloud ERP İle Web ERP arasındaki fark nedir?
07 Ekim 2019
Cloud ERP ile Web ERP kavramları ince bir çizgiyle birbirinden ayrılan kavramlar. Bu ince ayrımların temelinde de hem teknolojik hem de satış modelindeki temel farklılıklar yatıyor.

Haber/Etkinlik
ORGE'de Dijital Dönüşüm Başladı
20 Eylül 2019
Mutfak - Banyo - Kapı üretiminde Türkiye ve uluslararası pazarda faaliyet gösteren ORGE'de Workcube ile dijital dönüşüm başlıyor.

Haber/Etkinlik
Eylül Ayı Workcube İş Ortaklığı Toplantısı Gerçekleşti
12 Eylül 2019
Workcube çözümleri Türkiye Distribütörü Katalizör A.Ş. Yöneticisi Ozlem Turhan Pazar, Ürün, Teknoloji, Ekosistem ve İş Ortaklığı Başlıkları altında katılımcılara neden Workcube iş ortağı modelini anlattı.

Haber/Etkinlik
Haziran Ayı Workcube Catalyst Canlı Demo Etkinliği Gerçekleşti
29 Haziran 2019
Lisanslamadan teknolojik altyapıya, özelleştirme araçlarından açık kaynak koda çok farklı başlıklarda önemli avantajlar sunan Workcube Catalyst'in sahip olduğu fonksiyonlar doğrudan canlı demo ortamı üzerinden katılımcılara anlatıldı.

Haber/Etkinlik
Workcube İş Ortaklığı Tanıtım Seminerleri Devam Ediyor
24 Haziran 2019
Workcube çözümleri Türkiye Distribütörü Katalizör A.Ş. Yöneticisi Ozlem Turhan Pazar, Ürün, Teknoloji, Ekosistem ve İş Ortaklığı Başlıkları altında katılımcılara Workcube iş ortağı olmanın sunduğu avantajları anlattı.

Haber/Etkinlik
Workcube'un Yeni Partnerleri Satış Eğitimini Tamamladı.
17 Haziran 2019
Workcube ürünlerinin satışını yönetecek partnerlerimizi hedefleyen 2 günlük eğitimde uçtan uca Workcube satış süreci anlatıldı.

Haber/Etkinlik
Workcube Catalyst Kod Geliştirim Eğitimi 15-18 Mayısta Gerçekleştirildi.
17 Mayıs 2019
Workcube Catalyst Kod Geliştirim Eğitimi katılımcıları geliştirim sertifikalarını aldılar.

Makale
Çözüm Ortaklarının Yazılım Tedarikçilerinde Araması Gereken 6 Temel Özellik
22 Nisan 2019
Workcube olarak iş ortaklarımız ile birlikte her zaman büyük bir aile olma duygusuyla işbirliği yapıyoruz. Bunu yaparken ortaya koyduğumuz temel değerler ve yaklaşımlar iş ortaklarımızın bizimle çalışmayı tercih etme sebeplerinin başında geliyor. Sıraladığımız bu temel prensipler ve uygulamaların hepsi de aslında uyumlu ve başarılı bir işbirliği için elzem sayılan evrensel değerler.

Haber/Etkinlik
Workcube Dijital Bankacılık Entegrasyon Çözümü WoDiBa İle Tanışın
05 Nisan 2019
Workcube, Dijital Bankacılık Entegrasyon Çözümü WoDiBa ile 22 Bankaya Doğrudan Entegrasyon Sağlıyor.

Haber/Etkinlik
Mart Ayı Workcube Catalyst Canlı Demo Sunumu Catalyst Hub'da Gerçekleşti
28 Mart 2019
Lisanslamadan teknolojik altyapıya, özelleştirme araçlarından açık kaynak koda önemli avantajlar sunan Workcube Catalyst'in sahip olduğu fonksiyonlar doğrudan canlı demo ortamı üzerinden katılımcılara anlatıldı.

Haber/Etkinlik
Workcube, ERP’de Kariyer Etkinliğindeydi.
21 Mart 2019
ERP’de Kariyer konulu etkinlik, Bilişim Eğitim Merkezi'nin gerçekleştirdiği ERP eğitimi mezunlarını sektör profesyonelleriyle buluşturdu.

Haber/Etkinlik
Let's Talk Mart Ayı Etkinliğimizde Yapay Zeka Konusunda Uzman Prof. Dr. İbrahim Türkoğlu Bizlerleydi.
18 Mart 2019
Prof. İbrahim Türkoğlu 90'lı yıllardan beri yapay zeka konusunda çalışan öncü akademisyenlerdendir. 96 yılında "Yapay Sinir Ağları ile Nesne Tanıma" konusunda yüksek lisansını yaptı. 25 yıl boyunca ana konusu yapay zeka oldu.

Haber/Etkinlik
Workcube Topluluk Lideri Ömer Turhan 32. Tüketici Zirvesi’nde Konuştu
15 Mart 2019
Bu yıl 32.si düzenlenen Uluslararası Tüketici Zirvesin'de ana tema dijitalleşme idi.

Haber/Etkinlik
Workcube Genel Kullanım ve Sistem Yönetimi Eğitimi 27-28 Şubat 2019
01 Mart 2019
Müşteri tarafındaki kullanıcılar, sistem yöneticileri ve anahtar kullanıcılar ile Workcube iş ortaklarına yönelik düzenlenen eğitim 2 gün sürdü.Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.