Workcube ERP | CRM | HR

Makale
Verimliliğin Paraziti: Dijital Tükenmişlik!
19 Haziran 2020
İşletmelerin, şirketlerin ve kurumların farkına varmadan girdiği Dijital Tükenmişlik nedir? Dijital Tükenmişlik İşletmelerin neden sırtına yapışmış bir parazittir? Verimlilik için bu yüklerden nasıl kurtulmanız gerekir? Ççzümün çaresi nerededir?

Haber/Etkinlik
Workcube’den Self-Upgrade Sistemi
11 Haziran 2020
Workcube’un geçtiğimiz günlerde yayınlanan son sürümü V19.12.2, Self-Upgrade sistemi ile birlikte geldi. Workcube self-upgrade sistemi yeni versiyonlara geçişi dakikalar mertebesine indiriyor.

Haber/Etkinlik
Mobilya ERP Çözümü Workcube eFurniture - Webinar Kaydı
29 Mayıs 2020
Tasarımdan teklife, üretim planlamadan sevkiyata Workcube e-Furniture'ın sunduklarını Webinarımızda bulacaksınız ve sunduğu özellikleri ve kolaylıkları görünce çok şaşıracaksınız. Webinar kaydımıza sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Başarı Hikayesi
Malatya Pazarı - Retro Güvenlik Başarı Hikayeleri - Webinar Kaydı
20 Mayıs 2020
Bu da oldu ve müşterimiz webinarımız sırasında Workcube için şiir yazdı. Malatya Pazarı IT Müdürü Mustafa Öztürk, Retro Güvenlik IT Müdürü Mustafa Köleoğlu ve Retro Group Y. K. Başkan Vekili Tuncay Yılmaz Workcube ile nasıl başardıklarını anlattı.

Haber/Etkinlik
Workcube'u Yakından Tanıyın - Webinar Kaydı
28 Nisan 2020
Workcube işletmelere dijital dönüşümde ne vaad ediyor? Workcube'un sunduğu temel bileşenler neler? Workcube'un fonksiyonlarını ve özelliklerini ekranları üzerinden anlattığımız webinar kaydımızı izleyebilirsiniz.

Makale
Pandemi Döneminde Uzaktan Çalışma - Workcube İle Mümkün!
13 Nisan 2020
Uzun yıllardır Workcube olarak işletmelere, ofissiz şirketler, şirketsiz çalışanlar devrinin başladığını, bunun için de şirketlerin biran önce dijitalleşmesi ve bilgi sistemlerini 7/24 her yerden erişilebilir hale getirmesi gerektiğini anlattık.

Haber/Etkinlik
Eyüp Sabir Tuncer ve Levent Kimya Pandemi Döneminde İşlerini Workcube ile Nasıl Yönetiyorlar?
08 Nisan 2020
Türkiye’nin tanınmış kozmetik ve hijyen ürünleri üreticisi müşterilerimiz Eyüp Sabri Tuncer ve Levent Kimya webinarımıza konuk oldular.

Haber/Etkinlik
Mart Ayı Workcube Catalyst ERP Canlı Demo Etkinliği Gerçekleşti
12 Mart 2020
11 Mart Çarşamba günü Catalyst Hub’da düzenlenen Workcube Demo etkinliği, Workcube’ü yakından tanımak isteyen kullanıcı adayı firma yöneticileri ve iş ortağı adaylarının katılımıyla gerçekleşti.

Haber/Etkinlik
Tesan'da Dijital Dönüşüm Konuşuldu
09 Mart 2020
Müşterilerimizde gerçekleştirdiğimiz Dijital Dönüşüm Seminerlerinin bu sefer ki durağı müşterimiz Tesan'dı. TESAN 13 yıldır kullanıcısı olduğu Workcube ile operasyonlarının tüm aşamalarında dijitalleşmeyi önemli ölçüde başarmış bir şirket. 

Temel Bilgiler
ERP’de Toplam Sahip Olma Maliyeti
17 Şubat 2020
ERP veya herhangi bir kurumsal iş yazılımı satın alırken aday müşterilerimize söylediğimiz en önemli şey, yapacakları satın almalarda kendilerine sunulan ilk sahip olma maliyetinden ziyade toplam sahip olma maliyetine bakmaları gerektiği.

Makale
ERP'de Açık Kaynak Kodu
27 Ocak 2020
"Açık Kaynak Kodu” kavramının iki boyutu var. Bir tanesi global veya lokal olarak herkesin bir şey kattığı tamamen açık platformlar. Diğer boyutu ise yazdığı yazılımı müşterisine açık kaynak kodu ile birlikte veren yazılım şirketlerinin geliştirdikleri yazılımlar.

Başarı Hikayesi
Workcube Başarı Hikayesi: HİD-TEK
15 Ocak 2020
Hidrolik, pnomatik, vakum ve otomasyon sistemlerinde kullanılan malzemelerin üretimi, ithalatı ve satışı konusunda müşterilerine hizmet veren Bursa merkezli HİD-TEK LTD ŞTİ. dijital dönüşümünü Workcube ile gerçekleştirdi.

Haber/Etkinlik
Slingsan'ın Dijital Dönüşüm Yolculuğunda Tercihi Workcube
02 Ocak 2020
Slingsan büyüme stratejisini destekleyecek Dijital Dönüşüm çalışmaları kapsamında birlikte hareket edeceği kurumsal iş çözümü arayışını Workcube ile sonlandırdı. Aralık 2019'da başlayan proje Workcube İş Ortağı Mifa Sistem tarafından yönetiliyor.

Haber/Etkinlik
2019'un Son Canlı Demo Etkinliği Yoğun Katılımla Gerçekleşti
20 Aralık 2019
Workcube ERP Tanıtım Günleri - Canlı Demo etkinliğine Workcube'u yakından tanımak isteyen müşteri ve Workcube iş ortağı adayları katıldı. Workcube Catalyst'in Temel Avantajları ve öne çıkan özelliklerinin anlatımı ile başlayan etkinlik, Workcube Catalyst arayüzünden canlı demo ile devam etti. 

Haber/Etkinlik
9 Yetenekli Yazılımcı Adayı Daha İşe Yerleşti
27 Kasım 2019
Ekim 2019'da düzenlenen 4. dönem “Workcube Genç Yetenekler Programı'nda ücretsiz eğitim hakkı kazanan ve bir aylık eğitim Programını başarı ile tamamlayan Yazılımcı Adayları Workcube Ar-Ge ekibi, Workcube İş Ortakları ve Workcube Müşterileri'nde işe yerleştirildiler.

Haber/Etkinlik
Birikim Pilleri'nin Kararı Workcube
11 Kasım 2019
İş ve operasyonlarını uçtan uca bütünlüklü olarak yönetmek isteyen Birikim Pilleri dijital dönüşüm yolculuğunda Workcube Çözümleri'nde karar kıldı.

Haber/Etkinlik
e-Devlet 2020 Geçiş Zorunlulukları Hakkında
01 Kasım 2019
Gelir idaresi başkanlığının son yayınladığı tebliğe göre e-devlet ürünleri kullanacak şirketlerin kirterlerinde değişiklikler yapıldı ve yeni zorunluluklar getirildi. 2020'de hangi ay, hangi e-devlet uygulamasına geçmek kimin için zorunlu?

Haber/Etkinlik
Workcube'den 15 Ay Sabit TL Taksit, 0 Faiz Kampanyası
30 Ekim 2019
İş ortağımız ALMAN GRENKE'nin sunduğu finansman modeli ile birlikte Workcube Castalyst çözümlerine 15 aylık sabit TL taksitler ile sahip olabilirsiniz. Üstelik herhangi bir ek masraf veya vade farkı ödemeden.

Temel Bilgiler
Cloud ERP İle Web ERP arasındaki fark nedir?
07 Ekim 2019
Cloud ERP ile Web ERP kavramları ince bir çizgiyle birbirinden ayrılan kavramlar. Bu ince ayrımların temelinde de hem teknolojik hem de satış modelindeki temel farklılıklar yatıyor.

Haber/Etkinlik
ORGE'de Dijital Dönüşüm Başladı
20 Eylül 2019
Mutfak - Banyo - Kapı üretiminde Türkiye ve uluslararası pazarda faaliyet gösteren ORGE'de Workcube ile dijital dönüşüm başlıyor.

Haber/Etkinlik
Eylül Ayı Workcube İş Ortaklığı Toplantısı Gerçekleşti
12 Eylül 2019
Workcube çözümleri Türkiye Distribütörü Katalizör A.Ş. Yöneticisi Ozlem Turhan Pazar, Ürün, Teknoloji, Ekosistem ve İş Ortaklığı Başlıkları altında katılımcılara neden Workcube iş ortağı modelini anlattı.

Haber/Etkinlik
Haziran Ayı Workcube Catalyst Canlı Demo Etkinliği Gerçekleşti
29 Haziran 2019
Lisanslamadan teknolojik altyapıya, özelleştirme araçlarından açık kaynak koda çok farklı başlıklarda önemli avantajlar sunan Workcube Catalyst'in sahip olduğu fonksiyonlar doğrudan canlı demo ortamı üzerinden katılımcılara anlatıldı.

Haber/Etkinlik
Workcube İş Ortaklığı Tanıtım Seminerleri Devam Ediyor
24 Haziran 2019
Workcube çözümleri Türkiye Distribütörü Katalizör A.Ş. Yöneticisi Ozlem Turhan Pazar, Ürün, Teknoloji, Ekosistem ve İş Ortaklığı Başlıkları altında katılımcılara Workcube iş ortağı olmanın sunduğu avantajları anlattı.

Haber/Etkinlik
Workcube'un Yeni Partnerleri Satış Eğitimini Tamamladı.
17 Haziran 2019
Workcube ürünlerinin satışını yönetecek partnerlerimizi hedefleyen 2 günlük eğitimde uçtan uca Workcube satış süreci anlatıldı.

Haber/Etkinlik
Workcube Catalyst Kod Geliştirim Eğitimi 15-18 Mayısta Gerçekleştirildi.
17 Mayıs 2019
Workcube Catalyst Kod Geliştirim Eğitimi katılımcıları geliştirim sertifikalarını aldılar.Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.